Co a koho vlastně hledáme?:-)

Nebylo by lepší, kdybychom si na svůj profil každý napsaly ve zkratce, co a koho vlastně hledáme?:-) Myslím, že bychom to měli praktičtější, co myslíte?;-)

mdo kopretina55 21.2.2017

komentáře: (35)


japan76 27.2.2017

No jasně kopretino, to by bylo fajn ... jenže někdo (kromě Boha) vlastně třeba neví, co přesně hledá (můj případ) :) ale když na to pravé narazíme, třeba to poznáme :) Takže nezbývá než to zkoušet a zkoušet :)

abby 28.2.2017

Souhlasím s tím, že to uvést nelze. Člověk může mít nějakou představu o tom, co určitě nesnese (někdo třeba kuřáka, někdo cizí děti) nebo čemu dává přednost a přes co třeba u někoho prostě nejede vlak (rozvedený/á, některá náboženství,...). Ale spousta věcí se popsat nedá, je to o sympatiích, chemii, životních zkušenostech, vzájemném propojení,..já bych třeba řekla, že je důležité, aby člověk, se kterým bych chtěla někdy zůstat, byl nejdřív mým nejlepším přítelem :-) Ale pokud si člověk nevymýšlí, tak se dá něco odhadnout z dobře vyplněného profilu.

abby 28.2.2017

vesmírek: Nepřijde mi příliš etické roznášet informace, které Ti někdo důvěrně napsal, a to z jakéhokoli důvodu! To si celkem zaděláváš na to, že už Ti o sobě nikdo nic nenapíše.

stepb 2.3.2017

No ono někdy tomu může pomoct fotka, která může něco napovědět.

japan76 2.3.2017

Domnívám se, bez ohledu na rozvod, že psát co my chceme je z principu sobecký nesmysl. Jak napsala abby - nějaký určitý rámec je fajn, ale tím to končí. Spíše je vhodné napsat (a fotkou ilustrovat) něco o sobě, co rád člověk dělá a čím se zabývá. A pokud pak na takový upřímný popis narazí někdo, komu se to zalíbí, tak je to vhodná cesta k seznámení. Nejhorší je napsat co chceme a vlastně nic o sobě včetně fotky. Co si pak o takovém profilu má člověk myslet? Takový profil mluví sám za sebe.

dooory 3.3.2017

Hmmm...tak asi žiju ještě ve středověku :) Já si na profil fotku dala a byla to celkem blbost. Kdybych tady hledala vztah, tak bych si tam tu fotku taky nedávala. Připadá mi hezčí, když mi kluk napíše, protože se mu líbí nějaké info v mém profilu, než aby mi psal jak jsem krásná a podobný kraviny. To mi teprve připadá povrchní. Ještě víc mě potěší lidi, kteří mi píšou, protože reagují na nějaký můj příspěvek, takže si úplně nemyslím, že se lidi za něco schovávají, teda aspoň ne všichni :). Jenže většina lidí tady nemá trpělivost psát si s někým, o kom nevědí jak vypadá a profily se přebírají moc rychle.

japan76 3.3.2017

No Doory nicméně chlapi očima vybírají, aspoň v prvním momentu... a pak, pokud za to stojí, hledají dále. Nemůžeš oddělit jedno od druhého. Taktéž ta fotka je něco jako představení, já jsem ta a ta a tady je něco o mně.

abby 3.3.2017

No a pak je taky ještě další možnost, a to ta, že si chce vybírat žena. A pokud se chci například s někým bavit, pak nemám nejmenší problém ho oslovit a poslat mu fotku, povídat si, nebo se sejít. A čistě pro info - na té fotce není holubice, ale orchidej :-)
A pak si také myslím, že je hodně poznat z toho, jak se zde lidi zapojují do diskuze. Často stačí pár vět.

dooory 3.3.2017

Kluci, v tomhle se neshodneme. Jendak si myslím, že holky seznamování berou jinak a pak taky tady vidím ten problém, že většina lidí se až moc soustředí na hledání ideálního partnera/partnerky. Nejlepší pro ně je, když dotyčný/á nahlásí věk, bydliště, ukáže foto a zkrátka uvede základní informace, a pak se uvidí, jestli prošel nebo ne...Na tohle já nevěřím. Podle mě láska a vztah může vyjít z přátelství. Já si píšu se všemi a pak třeba pošlou foto. Buď se mi bude líbit a bude z toho něco víc nebo ne a získám minimálně dobrého přítele. Vesmirku, já nesmažu jen fotku, ale brzy celý profil. Tu fotku jsem sem dala proto, aby mě případně poznal někdo známý, není to o stydlivosti. Mimochodem - i kdyby tu byli lidé, co se za sebe stydí, tak je chápu a neodsuzovala bych je za to. To, že to pro ostatní není pohodlný, to je věc druhá. Takže abych to shrnula - nemyslím si, že se seznamovat dá jen s fotkama. Pár lidí mi napsalo, protože reagovali na moje příspěvky, což mě nesmírně potěšilo. O tomhle to totiž podle mě je :)

faghira 4.3.2017

Abby a Dooory, holky, dobře vyjádřeno, přece není žádný problém, když si lidé dodatečně vymění fotky. A pokud napíše někdo člověku, který nemá fotku, je jasné, že ho zaujal názorem, postojem, vyjádřením, což se cení.

abby 4.3.2017

vesmírek: No to nepopírám, mluvím o těch, co se do diskuze zapojují. Jak je ale vidno a to souhlasím s Dooory, tak se na tom prostě nejspíš muži a ženy neshodnou. Další věc, ve které jsme prostě jiní. A je opravdu nesmysl tvrdit, že kdo nemá foto, tomu je seznamka ukradená. A pokud vím, tak když ze zrušeného profilu někdo pošle zprávu jako první, lze na tu zprávu normálně odpovědět. A vyhraněný typ hledá málokdo....

abby 4.3.2017

- Pokud vím, nepožadují foto, ale základní představení
- Ty pořád myslíš, že lidé bez fotky nebo se zrušeným profilem nejsou aktivní. Možná by ses divil. Ale pravdu máš v tom, že člověk aktivní být musí.
- Vyšší a hubenější není moc velká vyhraněnost, spousta žen chce prostě spíš vyšší muže. Vyhraněnost je to, co jsi psal - barva vlasů, typ obličeje. Ale obecně nikdo přece nepopírá, že jde i o vzájemné sympatie, jen říkáme, že fotku lze poslat, pokud se ti dva spolu začnou bavit. Pokud ji tady má člověk vystavenou, vystavuje se (spíš tedy jako žena) mnoha komentářům, které netouží číst na zdi. A už vůbec netouží po komentářích komentářů.

nikkk 4.3.2017

pro zajimavost jsem se tam byl podivat a neni pravda, ze pozaduji fotku, je tam taky dost profilu bez fotky. mazou jen ty profily, kde neni vubec nic. je tam ale zatim malo lidi.

dooory 4.3.2017

Byt vama, tak to neresim. Je kazdeho vec, jak se seznamuje. Ale vesmirku, tuhle jsi psal u prispevku, ze nesnasis, kdyz se hazou lidi do jednoho pytle, tak to taky nedelej. At uz maji lide jakekoliv duvody nedavat sem o sobe info nebo fotky, je to jejich vec.

dooory 5.3.2017

Ne, že nesdílím Tvůj názor, já nesdílím celkově Tvůj postoj k životu a k ostatním lidem - soudě dle toho, co tady vždycky píšeš. Ale jak říkám, každý jsme jiný :)

nikkk 5.3.2017

vesmirek: myslim ze nemas pravdu, nikde jsem tam nevidel, ze MUSI byt fotka

nikkk 5.3.2017

vesmirek, ted jsem to na tom christian net znovu prochazel a nikde tam neni nic o povinnosti fotky. Souhlasim s Dooory, ze mas divny pristup k lidem - hned osocit nekoho ze nedrzi slovo a dokonce lze, to se potom nediv.

nikkk 5.3.2017

tim prece neni receno, ze musi byt fotka - nevyplneny profil se rozumi cituji - křestní jméno, pohlaví, koho hledáte, věk, stav a lokalita. O fotce se pise konkretne tohle - Do svého profilu si MUZETE nahrát svou fotku. A na jinem miste v odst. tykajici se fotky znovu - V prázdném okénku pro fotografii si MUZETE nahrát svou fotku. Kazdy normalni clovek to pochopi tak, ze fotka povinna neni, ale pozaduji se informace, cituji - křestní jméno, pohlaví, koho hledáte, věk, stav a lokalita.

nikkk 5.3.2017

a prazdne profily, tedy i bez textu, tam nejsou - LZES TY.

nikkk 5.3.2017

no, tak to jsi me rozesmal - nevim co mas za stroj, ale vsechny profily ktere tady ukazujes, jsou vyplnene - ale koncim s tebou, jsi fakt divnej, to je jak s kozou na lede a to nikam nevede.

nikkk 5.3.2017

jen jeste - nepozaduje se prijmeni a pokud jde o nejake udaje, tak jejich viditelnost si muze kazdy nastavit, Ale ty si budes mlit stejne svou, tak hodne stesti.

nikkk 5.3.2017

to je prece jasne - celou dobu mluvime ne o prazdne registraci, ale o prazdnych PROFILECH. Treba email se v profilu vubec neukazuje, stejne tak prijmeni tam byt nemusi, muzes si svobodne zvolit co se bude v PROFILU zobrazovat - jestli jen prezdivka, nebo jmeno ci prijmeni, to plati i u dalsich udaju. Jde o to, aby to bylo zadano do systemu kvuli vyhledavani - a to admin jiste vidi, proto tam necha ty profily, ktere jsi tu nakopiroval - udaje tam jsou, jen ty je nemusis videt.

nikkk 5.3.2017

taky nevim jak to vysvetlit, abys to pochopil i ty. Registrace je jedna vec a profil druha - registraci vyplnit musis, jinak te to dal nepusti. Co tam ale napises, je na tobe, to nikdo neoveruje. Kdyz mas tedy registraci, tak POTOM VYPLNUJES PROFIL - a o to tady celou dobu jde. Pokud ho vyplnis aspon v zakladnich vecech, mas navic moznost nastavit u KAZDEHO UDAJE - to umoznuje nastaveni kazdeho profilu, vyzkousel jsem to -, jestli ho uvidi napr. jen tvi pratele, nebo vsichni registrovani, nebo jen ty, nebo uplne vsichni - to je na tobe. Takze nejake tvoje nakopirovane profily nic nerikaji, protoze nevis, jak si to ten ktery nastavil. Kdyby tam ale udaje nebyly zadany, profil bude smazan, to si pis.

zvedavy 7.3.2017

Nějak bych to neřešil, dnes si může udělat internetové stránky kdo chce, mnohdy ani nemusí nic platit, dost serverů umožňuje stránky zdarma, detaily nevím. Kde se mi to nelíbí, tam nelezu. Jen by neměli se tady dělat reklamu.

Uložit