Je před svatbou možný přímý oční kontakt?!

Je před svatbou možný přímý oční kontakt?! .... asi víte o co jde, kdo vymyslí ještě něco lepšího, chytání za ruce už tu bylo, tak co ještě vymyslet... :)

mdo stepb 12.2.2015

komentáře: (12)


dan78 13.2.2015

To je zásadně nepřípustné, to přeci musí nahlédnout každý křesťan! :-P :-D :-D Thumbs up!

stepb 13.2.2015

Také myslím že je to zcela nepřípustné, ne nadarmo má nevěsta závoj.....vlastně ideální, aby se nedívali nejen přímo, ale vůbec :-)....proto tu 50% uživatelů nemá foto, na slepo je to úplně ideální... :)

amper01 15.2.2015

Tak Tys to otevřel i jako fórum? Cheš to tady všechno překopnout? Mohls na úvod zmínit, že by měl každý svůj příspěvek před odesláním prohnat humormetrem - a když neprojde tak ho upravit a otestovat znovu, nebo rovnou smáznout ☺

amper01 25.2.2015

DAN: Chudáci... Když se milují, mohou se dle Tvého názoru -viz zeď- před svatbou pomilovat Ale hlavně se při tom nesmí kouknout do očí? Myslím, že tohle nikdo nepřekoná!!! Tak co, STEPBe - nedáš mu hlavní cenu?

dan78 25.2.2015

Si tomu nasadil korunu...resp. sobě :-D :-D

stepb 25.2.2015

Ampe jsem pro předmanželskou čistotu. Tohle vlákno jsem založil z jiného důvodu..... Abych předběhl kolegyni, která pokud vím občas překvapí svými výroky i tebe ;) Já jsem to tu dal spíš ve veselé formě, ale asi bych už omdlel kdyby to tady naše sestra v Kristu dala jako vážný dotaz........

amper01 25.2.2015

STEPB: Však to taky měl být vtip - seskládaný z jeho faktu a vtipu. A představa jejich aktu třeba v kuklách - vtipná je, ne? :oD

stepb 25.2.2015

Jojda, kam až se může vyvinout vlákno z neškodným očním kontaktem..... Mám už obavy se zeptat třeba na chatování

stepb 25.2.2015

Slovo chatování, to je jak kdyby si někdo z někým vyměňoval chatu, nebo vegetil na chatě a tím chatoval.......chatování: komunikace pomocí písmen, zakazuji, od této chvíle. Nechatujte si chataři, nebo se prochatujete ještě do manželství ! A co pak s váma?

stepb 25.2.2015

Možná právě můj kategorický chatový imperativ, už předem než byl vypuštěn správně pochopila většina slečen a proto zásadně nechatuje i když je občas zkouším jestli ve svém nechatování vytrvají..... Ano nechatujte slečny, mohlo by se pak stát, že příjde k přímému očnímu kontaktu atd..... A jak víte už sv Pavel varoval, hle ! ..... Jen proti nechatování je úplně nejlepší bránit se pokušení tím že se zde ani nebudete dávat v šanc, vůbec svým profilem. Nebo hle , již toto je obrovské pokušení k chatování! A přitom kolik z nás má vlastně chatu?!

stepb 23.3.2015

tady co jsem vytvořil je taková recese na odreagování..... :)

Uložit