Patří první polibek (pusa) až před oltář?

piště :)

mdo plamineknadejenevyhasina 8.2.2015

komentáře: (8)


amper01 9.2.2015

Téda, to je zase otázka! A myslím, že i tuto by měli zodpovědět spíše už ti sezdaní. Protože za sebe si myslím, že toto není nijak omezováno, že tohle je spíše o charakteru a zdravém rozumu těch dvou. Vím jen, že když už začnou, tak se to brzo může stát pokuišením zajít dál.... protože hormony jsou hormony - čistá chemie. A někteří pak díky tomu... (o tom by některé páry mohly povídat...) A čistě za mě - mě bohatě stačí až ten svatební...

mirushak 9.2.2015

amper: toho se drž :)
plamineknadeje: nedavno jsem někde četla, jak se někdo ptal, co se smí a nesmí ohledně sexuality a líbila se mi odpověď, která nezacházela do intimních detailů... nemůžeš to brát přesně jen jako - co se smí a nesmí;a je dobrý se taky nad tím zamýšlet sám a neptat se furt okolí, zachovat tu intimitu dvou lidí... ptej se Boha, a z Bible ti to taky dojde... k tomu polibku - asi jak řekl Amper (i když není sezdaný) - to je výstižný... nebo aspoň polibek na tvář, ale vysvětlit to partnerovi, aby si nemyslel, že o něj nemáš vůbec zájem

amper01 9.2.2015

Stejně - teď si našprtáš hromady teorie... a až do toho vlítneš, na mnohé si s těma růžovýma brejličkama třeba ani vůbec nevzpomeneš ☺

tona 9.2.2015

Neříká se u oltáře nyní si můžete dát první manželský polibek? Myslím, že je tam schválně uvedeno první manželský...

plamineknadejenevyhasina 9.2.2015

amper01 včera to se mi líbilo sem se musela smát..na základě poznámky jendoho brášky vznikl nový pojem bratr ,,lamák´´ :D co když zjistíš a ž u svatebního polibku, že polovička slintá? :) Sem si dělala srandu, že bych se nenápadně otřela do závoje :D

amper01 9.2.2015

PLAMÍNEK: A co když zjistíš až po svatbě, že si partner strká pod polštář týden nošené ponožky, celý den pojídá česnek... Si už děláš srandu, že?

stepb 10.2.2015

Mám k tomu jen tři slova!!!!!!!!!!! = Klášter trapistek sbohem :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

potap 11.2.2015

Záleží co myslíš tím polibkem a pusou. Tady se mi líbí odpověď Tondy, i když i zde záleží jestli jste si neudělili svátost ještě před požehnáním. Kdo má poznat plamínku že to myslíš ze srandy, když tento web neháže smajly a místo toho nějaké strašné změti znaků. Jinač je jasné, že nějak tělesně poznáváš svého partnera již v průběhu. Měla bys jej poznávat zhruba stejně jako v jiných oblastech vztahu. Takže z toho vyvodím že klidně do svatby nemusíš pospíchat ani s pusou na tvář.

Uložit