Co se nenaplnuje? Natož nic z toho co prispivam? Karlousi nevěřící Tomáši????

Noční směna bez lidí a čipy v rukou. Jak vypadá továrna, kde práci přebírají roboti a AI

Podívejte se s námi do továrny ve Švédsku, která míří k plné automatizaci, dělníky tam nahrazují roboti a hledají vzdělané inženýry.
By Text a fotografie vytvořil Jan Sedlák pro server lupa.cz 20 May, 2019
„V celé zemi je nás přes pět tisíc. Tady ve firmě zatím čtyři, kteří s tím experimentují dobrovolně,“ popisuje Claes Nord v obci Gimo asi hodinu a půl jízdy autem od Stockholmu. Ukazuje přitom na místo mezi palcem a ukazovákem své levé ruky, kde nahmatává implantovaný podkožní čip. Tuto NFC technologii už si začali do svého těla „instalovat“ také Češi, obyvatelé skandinávských zemí ale obecně patří mezi největší nadšence, kteří zkouší, co jim takový čip umožní dělat v běžném životě.

Claes Nord ho využívá ve svém soukromí k běžným věcem, jako je přihlašování do počítače, odemykání domu a podobně. Společně s kolegy v práci se ale rozhodl, že by mohli začít zkoušet zapojit čipy i do pracovního procesu.

„Tady mám přehled o aktuálních datech z výroby,“ říká Nord a namíří svůj iPhone k ruce. Tím se přihlásí do interního systému a nástroj Power BI od Microsoftu mu vyfiltruje data z továrny, která jsou uložená v cloudu Azure. Podobně se lze přihlašovat i přes NFC čipy nalepené na sloupech komplexu. Ověřit se také může při uvedení jednoho z výrobních strojů do provozu.

Místo implantovaného podkožního čipu.

Švédské experimenty
Švédsko je země, která je takových experimentů plná. Za motor evropského průmyslu a automatizace je obecně považováno spíše Německo, to ale zároveň k velké spoustě věcí přistupuje dost konzervativně. Švédové mají na svých zhruba deset milionů obyvatel úspěšný průmysl a technologický sektor, a to i díky firmám jako Volvo, ABB, Ericsson, Vattenfall, Spotify, Electrolux nebo Sandvik. Další inovace napojené na digitalizace testují značky IKEA či H&M.

Švédsko zároveň ve všem nutně nelpí na konzervativním přístupu a rychle se snaží zkoušet, co je pomocí nových technologií možné. I proto v zemi funguje řada úspěšných herních studií, a i proto je Švédsko zemí, která aktivně prosazuje bezhotovostní společnost. Řada podniků už při placení hotovost vůbec nepřijímá a jednou z hlavních osobností, kteří takový přístup aktivně prosazují, je člen skupiny ABBA Björn Ulvaeus.

Zmiňovaná továrna ve vesnici Gimo je jedním z příkladů toho, jak severská země myslí napřed. Patří společnosti Sandvik Coromant, která je součástí rozsáhlé skupiny Sandvik. Odnož Coromant se soustředí na výrobu nástrojů pro frézování a vrtání všeho druhu, díky čemuž velkou část pozornosti soustředí také na vlastní výzkum a vývoj materiálů.

Jedním z nich je slinutý karbid (cemented carbide), který je důležitým materiálem pro výrobu tvářecích a obráběcích nástrojů. Vesnice Gimo sice leží uprostřed lesů a má pouze kolem 2,7 tisíce lidí, i tak je ale zdejší továrna největší svého druhu na světě, která se slinutým karbidem pracuje. Sandvik Coromant má celkem 25 továren po celé planetě, aby mohla rychle dodávat zákazníkům.

Už nyní můžeme prezentovat, že šest lidí dnes zvládne desetkrát větší produkci než dříve lidí čtyřicet.

Noční směna plně automatizována
Továrna Gimo rozjela projekt automatizace, který v podstatě trvá už od roku 1961, kdy sem koupili prvního robota. Dnes jsou jich ve dvou komplexech více než čtyři stovky. „Aktuálně zvládáme plně autonomní noční směnu (20:30 až 5:30) a vše směřuje k téměř kompletní automatizaci,“ popisuje Nord. „Produkce bez lidí – to je to, kam směřujeme. Už nyní můžeme prezentovat, že šest lidí dnes zvládne desetkrát větší produkci než dříve lidí čtyřicet.“

Noční směna bez lidí a čipy v rukou. Jak vypadá továrna, kde práci přebírají roboti a AI.

Nejviditelnějším prvkem, který nahrazuje zaměstnance, jsou všudypřítomná samořídící přepravní vozidla, která doručují materiály a výrobky. Jde o koncept, který se už uplatňuje například v robotických skladech Amazonu. Sandvik Coromant, stejně jako Amazon, v tomto případě nenakupuje hotové stroje, ale vytváří si je sám společně se švédskou automobilkou Volvo.

Autonomní „ještěrky“ využívají počítačové vidění a soustavu senzorů na zdech. Mají dobrou reakční dobu i schopnosti, takže když před ně nečekaně vstoupíte, hned se zastaví a čekají, až se uvolní cesta. Jakmile jim dojde elektřina, dojedou se nabít do jedné z řady nabíječek rozmístěných všude po halách. Nabití proběhne během sedmi minut.


Mozek místo rukou
V Gimo je skoro nemožné v běžné výrobě potkat tradiční dělníky. To ovšem neznamená, že by zde lidé vůbec nefigurovali. Ve zdejší továrně pracuje 1450 zaměstnanců, ale postupně mizí z pozic vyžadující svaly a přesouvají se tam, kde je třeba mozek. „Byly doby, kdy jste k nám do továrny mohli přijít bez nějakého většího vzdělání a začít pracovat. To je dnes nemožné, potřebujeme mnohem větší dovednosti a vědomosti,“ pokyvuje hlavou Nord

To například znamená, že v továrně Sandviku v Gimo pracuje 250 lidí, kteří se starají o vývoj vlastních interních robotů, jako jsou právě ti na přepravu materiálů. Dalších 160 lidí se pak stará o jejich údržbu. „Tohle je důležitá část. Když si vytvoříme vlastní stroje, můžeme je přimět dělat to, co ostatní stroje nezvládnou,“ říkají inženýři.

Jedny z těchto mašinek zajišťují třeba kontrolu kvality. Hotové výrobky jsou automaticky snímány kamerami a pořízené obrázky posuzuje software využívající počítačové vidění a strojové učení. Díky tomu se dají odhalit případně defekty bez toho, že by jednotlivé výrobky musel zkoumat člověk. Podobně probíhá měření – stroj si vybírá senzory, které na měření potřebuje, a sám jednotlivé součástky přesně dokumentuje. Jinde zase kamery hlídají nákladový a vykládací prostor, a brání tak případnému konfliktu strojů a lidí.

Tohle je důležitá část. Když si vytvoříme vlastní stroje, můžeme je přimět dělat to, co ostatní stroje nezvládnou.

V Sandvik Coromant ve švédských lesích se technologiemi kolem umělé inteligence, strojového a počítačového učení zabývá asi šedesát lidí. Většina ze zaměstnanců, které během prohlídky potkáme, je vesměs hodně mladá.

„Velká část lidí odešla do důchodu a nahradili jsme je stroji a také mladými profesemi, které k automatizaci potřebujeme. Obecně je ale těžké schopné lidi sehnat. V roce 2007 jsme si proto založili vlastní školu. Asi polovina absolventů se k nám připojí a další jdou na vysokou školu. Pak se k nám vrátí jako inženýři,“ uvádí Nord.

Jednou z mladých pracovnic je Maria, které je něco přes dvacet a v provozu továrny zajišťuje různé práce, které ještě nejsou automatizované. „Firma do mě investuje, abych zde našla uplatnění dále. Vyslala mě například nějakou dobu sbírat zkušenosti do Spojených států,“ popisuje Švédka u jednoho ze strojů.

„V budoucnu tady pořád budou pracovat lidé, ale budou dělat úplně jiné věci,“ navazuje dále manažer při průchodu kolem zdi, kde jsou vyvěšené fotky zaměstnanců a u nich nápis „hrdinové“.

Více dat, než je zatím potřeba
Jednou z věcí, která v automatizaci výroby Sandviku hraje čím dál větší roli, jsou data. Coromant začal instalovat senzory do strojů už asi před patnácti lety a začal sbírat všemožné údaje. Firma se řídila heslem „sbírej více dat, než zrovna potřebuješ, protože nikdy nevíš, kdy ta data potřebovat budeš“. Na využití získaných údajů přichází postupně a historicky nasbírané údaje pak mohou při analýzách a strojovém učení pomoci i zpětně.

Továrna tak vygeneruje přes 200 milionů datových záznamů každý den a zároveň denně proběhne 1500 analýz. Tyto údaje primárně slouží k prediktivní údržbě. Operátoři mohou vidět aktuální stav daného zařízení, a předcházet tak poruchám, doplňovat suroviny, zásobování, snižovat plýtvání materiálem a podobně. Monitorují také údaje, jako je množství kobaltu ve vzduchu.

Sandvik senzory nasadil třeba i do svých velkých těžebních vozidel. Přístup k údajům mají šéfové směn. Firmě se takto podařilo srazit spotřebu paliva o 350 litrů týdně. Pomáhají například údaje o tom, že vozidla zbytečně stála ve „stand-by“ módu. Dále se předchází opotřebování brzd a dalším mechanickým poruchám.

Přerod do cloudu a agilní vývoj
Firma sbírá data přes přístupové Wi-Fi body, kterých má v rámci hal stovky. Informace se pak odesílají do datového centra Microsoftu, kde běží cloud Azure. Sandvik zároveň provozuje lokální servery, kde je instalovaný Azure Stack – tedy takový „malý Azure“ určený pro on-premise chod. Některá data si chce nechávat u sebe (neupřesňuje typ) a také aplikuje edge computing pro lokální předzpracování. Výstupy jsou pak přístupné přes Power BI a rozdělovány podle rolí zaměstnanců, a to na různé typy zařízení.

Microsoft obecně v konkurenčním boji proti Amazon Web Services zřejmě dobře vycítil, že jeho značnou výhodou jsou prodejní síly a takzvané doménové znalosti v různých průmyslových vertikálách. Prodeje Azure proto výrazně napíná tímto směrem. Nejde mu přitom pouze o skladování dat a poskytování aplikací typu Power BI, ale také o využití jeho nástrojů pro AI/ML a tak dále. Zde lze generovat přidanou hodnotu, marže a určitou závislost na daném cloudu.

Microsoft i proto společně s německou automobilkou BMW Group letos spustil takzvanou Open Manufacturing Platform (OMP), která dohromady dává softwarové a výrobní standardy a chce do skupiny přilákat další hráče.

Samotné BMW na tomto základě postavilo svoji BMW IoT platformu. Jde v podstatě o Azure, do kterého je napojena řada dalších aplikací včetně historických legacy systémů. Automobilka už tam připojila přes tři tisíce robotů a postupně se učí, co a jak dělat s dalšími daty.

Továrna vygeneruje přes 200 milionů datových záznamů každý den a zároveň denně proběhne 1500 analýz.

„Jde o to najít v těchto datech eventy a ty pak rozdělit mezi správné lidi,“ naznačuje pro Lupu Andreas Hees z BMW, který se o IoT stará. Největší výzvou je dle jeho slov přerod do agilní organizace využívající DevOps a podobně. „Zde IT firmy jako Microsoft či SAP samy prochází nutným přerodem, takže se učíme spolu.“

Příprava na 5G a návrat z Číny do Evropy
Sandvik Coromant ve své „vlajkové“ továrně hledá nové způsoby, jak data sbírat. Společně s Ericssonem tak pracuje na nasazení 5G sítě a postupně chce vedle Wi-Fi využívat právě tuto technologii. Co přesně by to mohlo přinést navíc, společnost zatím úplně jasně neví (očekává zejména nízkou latenci), určitě to ale dle oficiálních prohlášení chce zjišťovat právě s dodavatelem ze své domovské země.

Sandvik se ochotně hlásí k pojmu, který vymyslela vláda německé kancléřky Angely Merkelové a který je často skloňován také u nás, a sice k průmyslu 4.0. Pro švédského průmyslového obra je celý tento proces automatizace a robotizace strategickým prvkem.

„V řadě posledních let jsme viděli přesun iniciativ do Číny. Průmysl 4.0 je snaha, jak je přenést zase zpět do Evropy,“ přibližuje Magnus Ekbäck, který v Sandvik Coromant působí jako viceprezident pro strategii a obchod.

More Stories
Sportisimo prostřednictvím Dynamics 365 zrychluje mezinárodní růst
Konference Microsoft Envision Česká republika a Slovensko 2022 ukázala cesty k vyšší produktivitě a konkurenceschopnosti
Microsoft Digital Defense Report 2022
BLOG: Kybernetické útoky vedené cizími státy jsou se vzrůstající agresivitou autoritářských režimů stále troufalejší
Vymysleli způsob, jak díky AI ušetřit práci tisícům lékařů






Follow us:

Check us out on RSS
Share this page:

FacebookTwitterLinkedIn
Co je nového
Surface Pro 9
Surface Laptop 5
Surface Laptop Go 2
Surface Laptop Studio
Microsoft 365
Microsoft Store
Profil účtu
Centrum stahování
Podpora pro Microsoft Store
Vrácení
Sledování objednávky
Recyklace
Commercial Warranties
Vzdělávání
Microsoft Education
Zařízení pro vzdělávání
Microsoft Teams pro vzdělávání
Microsoft 365 Education
Office Education
Vzdělávání a rozvoj pedagogů
Akce pro studenty a rodiče
Azure pro studenty
Firmy
Microsoft Cloud
Microsoft Security
Azure
Dynamics 365
Microsoft 365
Microsoft Advertising
Microsoft Industry
Microsoft Teams
Vývojáři a IT
Centrum pro vývojáře
Dokumentace
Microsoft Learn
Odborná komunita Microsoft
Azure Marketplace
AppSource
Microsoft Power Platform
Visual Studio
Společnost
Kariéra
Novinky u společnosti
Microsoft a ochrana osobních údajů
Investoři
Udržitelnost
Vaše volby ochrany osobních údajů
Kontaktovat Microsoft Ochrana osobních údajů Spravovat soubory cookie Podmínky používání Ochranné známky O našich reklamách EU Compliance DoCs © Microsoft 2023

mdo koko 1.8.2023

komentáře: (16)


koko 1.8.2023

Příspěvky
Lidé
Fórum
Zprávy
Chat
mdo
Napíš co máš na mysli...

milly7
JAK POMÁHÁ BOBKOVÝ LIST

https://svetkreativity.cz/mnohym-utajovana-sila-bobkoveho-listu-zajisti-pevne-zdravi-a-klidny-spanek-nutne-je-vsak-dodrzet-presny-postup/
Napiš kometář...
milly7


Odkaz na celý film zde:
https://online.sktorrent.eu/video/15743/včerejší-děti-2000-hd-cz
milly7 natočeno podle skutečné události.
Napiš kometář...
josef79

koko tak me vidíš bůh nebo ďábel? nebo oba. coco line v deepresi s cigem v puse? nemusíme byt dokonali aby nás někdo miloval. staci byt sami sebou a ten pravý se do nás zamiluje a ten pravý je perfektní bůh který nás miluje bez podmíněno láskou. staci se snažit a nebude se věcného smažit takže me ne příkladem do kamen předčasného. radši přidej dalsi polínko víry a božích slov a nezhase oheň a plamen ducha svatého který srdce sám přečíst i místo další cigarety kdokoliv. horlime spravnym smerem..
koko zajímavé podání od jedné věřící sestry. nevím jak na to přišla ale budiž.
koko vse ma svuj cas. kazdy kdo prosi a sam da bude mu dano i odpusteni tomu jen kdo odpousti. kazdemu kdo tluce takovemu bude otevreno koko kazdy kdo se ke mně přizná před lidmi k tomu se přiznám před anděly. kdo mne před lidmi zapre toho... dopln si sám když si tak chytrej...ale špatným směrem. s hovadnou a ne poslušnou pozehnanou moudrostí. poslouchat boha je třeba a odpustit všem jinak do nebe pry nemožné...
josef79 zajímavé co dokáže trocha hudby udělat. to mám vážně radost:)
Napiš kometář...
josef79
TY PŘICHÁZÍŠ A MY ODCHÁZÍME!
josef79 josef79 https://www.idnes.cz/zpravy/revue/spolecnost/katarina-pavelekova-herecka-asistovana-sebevrazda-eutanazie.a230630_080457_lidicky_sub¨
josef79 josef79 https://www.idnes.cz/zpravy/revue/spolecnost/katarina-pavelekova-herecka-asistovana-sebevrazda-eutanazie.a230630_080457_lidicky_sub
josef79 a další macocha a spol.. děje se to, stačí mít otevřené oči.
josef79 pro koko si už brzo příjdou naložej na lopatu a strčej do kamen:)
Napiš kometář...
bilekde
❣️JA PRICHAZIM❤️❤️❤️
Všechna PROROCTVÍ, která mají být splněna před vytržením, SE USKUTEČNÍ OPRAVDU RYCHLE a budou přinejmenším šokující a překvapivá. Všechny národy Země budou uprostřed toho všeho.>

>MŮJ PŘÍCHOD NENÍ ZA TÝDNY, měsíce nebo roky, JE TO JEN ZA DNY, takže buďte připraveni, Mé děti, rychle opustit tuto Zemi.
josef79 no věru za hodinu nevíš , jestli se neposereš
josef79 jsem zvědav s čím příjdeš příště
josef79 určitě tam mají čistý záchody, tak běž hurá do toho:))
karel2017 já mám jedno proroctví: nic z toho, co zde kvoká kvoko se nenaplní... :)
pirinka koko, zkus psychologa. bůh prej chce, abys žila požehnaný život.
bilekde tak potom záchod bibli. a celé zjevení. vše se naplňuje před našima očima. už se i chystá mírová smlouvicka. vše v bibli se náplní do puntíku. a ne jeden asteroid ale celý roj a hvězdy budou padat, vody otrávené. máš se na co těšit kajinku. jen nevím přesně jestli dny v posledním proroctví které mě tak naplňuje nadprirozenou radosti ze konečně z této šíleně země plně nevěřících a zlých lidi nebo polovericiho a posmevacu, jako jsi byl vždy ty v dablovi, mužem odejít. znát bibli nestačí ani být vlažný křesťan, ty bůh vypli ne a asi ne hned do nebe jak z břicha velryby kam se ukryli aby bohu neslouží li a neprorokovali pravdu, ale žít ji. nač je věřit a nečiní? i ďábel věří. bez skutku je víra mrtvá. já vlevam nadeji
bilekde každý z nás prošel cestou svého pobytu na zemi. jsme zajatci v cizí zemi a nerozumíme jejímu jazyku nebo zvykům. ale ti, kteří mě znají, následovali moje pravidla a dělali to, co je spravedlivé, nemají žádné jazykové bariéry ani zvyky, které by jim byly cizí. znají mě. následují mé slovo. cesta, kterou si vytvořili, je na úzké cestě. dali mi svůj život a teď je jejich čas zazářit. jejich světlo bude takové, že budou vidět z dálky. jejich tvář bude vyzařovat můj jas. každý se stane podobný majáku světla, lásky a naděje, až se k nim mnozí budou hrnout, aby získali odpovědi. tyto majáky budou představovat mě a mé království. nespočet duší bude tíhnout ke světlu, které v podstatě jsem já (já jsem).
bilekde nač je kdyby někdo další vstal z mrtvých a varoval je, když mají učitele a proroky a ani ty neposlouchaji a proroctví i nebi lucky pohrdání. dej se vůle boží. vysvětlila jsem dost jasně možný boží scénář. s bohom
karel2017 mícháš páté přes deváté, knihu daniela se zjevením a moc tomu nerozumíš. :)
karel2017 jojo, to platí pro tebe, kvoko, proč neposloucháš zákon a proroky?
karel2017 koko je naprostý maják, zaří více než černobylské veverky... :)
karel2017 o mírové smlouvě z daniela 9:27 - to je typický dispenzační omyl, nejde o mírovou smlouvu, ale o smlouvu ve smyslu biblické smlouvy - tedy podobnou jako je mojžíšova smlouva. zde se mluví v kontextu doby exilu božího lidu v babylonu, kdy byl chrám zbořen. ve 27. verši se mluví o jakémsi budoucím obnovení / potvrzení smlouvy, které se častěji přisuzuje antikristu. nejde však o mírovou smlouvu, ale je zde odkaz na oběti.
karel2017 mimochodem, jako mnohá proroctví, došlo k častečnému naplnění ještě v období starého zákona... viz https://cs.wikipedia.org/wiki/antiochos_iv._epifan%c3%a9s
karel2017 když proti této praxi začal narůstat odpor ze strany židů, kteří se drželi učení tóry, vstoupil nakonec v roce 167 př. n. l. antiochos epifanés se svou armádou do jeruzaléma a zcela zakázal židovské náboženství[4] – zamezil vykonávání kultovních úkonů v chrámu, zakázal zachovávání šabatu, obřízku i čtení a studium tóry. zbožní židé byli dokonce násilím nuceni k tomu, aby se účastnili obřadů pro helénské bohy. poslední kapkou pro tyto židy bylo, když 6. prosince 167 př. n. l. antiochos epifanés umístil do jeruzalémského chrámu sochu dia olympského [5] a na oltáři chtěl obětovat vepře [6].
josef79 ty přicházíš a my odcházíme!
pirinka hospodine, smiluj se.
pirinka karle, ty jsi druhý homér:💡 🐿️💡
koko nic nového pod sluncem.. co se děje už se dříve dělo a bude ditě zas (kazatel) aneb historie se stále opakuje. mnozi lide jsou totiz nepoucitelni. papa..
bilekde a pro pepcu mám komentář že v nebi je mnoho příbytku ale záchod tam nejspíš nikde nenajdeš. protože lidé tam mají i ctyrhodinove hostiny plne nejlepších úžasných chuti cos nikdy neochutnal ale všechny ty dobroty se z nich vyparuji jako nádherná vůně. už jen proto bys tam měl jít a rozhodnout se jen pro jednu stranu a nebudeš jak ve starém zákoně je někde přirovnání pripichnuty rozkrokem na kůl. zes byl na obou jednou nohou sem a druhou tam a seděl zároveň na dvou a více židlích a nejen ty. nemůžeme slouzit dvěma pánům a bez víry se zalíbit bohu s velkým b. doporučuji najít na netu nahránou knihu pět a půl dne v nebi. dokud je šance a naděje tam jit.. nevracet se k zvvratkům jak pejsek.. a je ke skákání protože to není voňavý už vůbec. radši budme kristovo vůní. jsou to přirovnání z bible. na mě se nezlobte.. jen z ní čerpám a věřím ji.. pa
bilekde i proroků a pánu ježíši a v pekle není ani kapka vody a nic hezkého. tak si vyber sám a podle toho piš a mluv a zij... a miluj..
bilekde jsem koko. ne kaki leda to ovoce oranžový po kterým se pokaki
koko nevím co máte za problém? to jste tak líní koupit pár zásob a světlem nebo svíček a být kdykoliv připraveni odejít jak řekl pán? vždyť i s nevakcinovanim sem měla pravdu a už to ví skoro celý svět ze to byla děsná blbost. nemoci se taky smáli když stavěl archů na poušti. a víme jak to dopadlo. náš konec netěší, kdo je připraven a má v lampě i ten pravý olej a poklady i v nebi nejen na zemi a kdo si nechce za každou cenu zachránit vadný život aby nepřišel o věčný a nespolupracuje se systémem šelmy a klání se jen a slouží bohu. bůh neni lhář a vše se stane co oznámil prorokem.ti falešní budou oznamovat pokoj pokoj a ze nic nebude a falešný mír na chvíli ale to bude podvod a past. mír nebude. leda až se vše naplní....a přijde tisícileté království atd..
koko oprava: noemovi ne nemoci...neděsí nas jit domu ty pripravene s plnymi lampami a pomazane olejem veseli a radosti a poslusne co aspon neco poslechli nekdy.. buh je milisrdny a postara se i o neknubaky i o ju a hele...
koko i o sluníčka i kvitky bozi..
koko že studia kamarád protože náš má moc rad:)))
josef79 o žádné pokrmy a hostiny nemám zájem. o nebe nemám zájem. přeji si pouze až to příjde definitivní konec všeho...amen
pirinka koko, přečti si něco o falešném proroků šemajášovi.
Koko Ukončíte velmi špatně na věky vy všichni krom Miliho co jste proroky zneužívali a napadali jen a pronásledovali i tu namísto zachraňovali sebe a jiných do nebe. Konec neni ani klid jen začátek věcných můj až přijmete i čipna ruku protože v hlavě ho už dávno máte když dokonale ďábel ve skoro všem pro něj tak důležité už teď poslouchejte. Jste všichni kdo proti me a Bohu mluvili dablovi a ne Boží děti. Je mi z vás zle.. Pokračování ve fóru o čipech smazat Koko Co se nenaplnuje? Natož nic z toho co prispivam? Karlousi nevěřící Tomáši???? Noční směna bez lidí a čipy v rukou. Jak vypadá továrna, kde práci přebírají roboti a AI Podívejte se s námi do továrny ve Švédsku, která míří k plné automatizaci, dělníky tam nahrazují roboti a hledají vzdělané inženýry.smazat Koko Spojili jste se v jedno satanovi tělo vy tři tady nejhorší nevěřící satanovi aktivní zde prisluhovaci co se přidali na stranu dávky satanovi a nevěsty co vás svedla na svou stranu jak jedoucí na selme které vám chystá ne Boží pečeť když se neodvratite od ní co je v P. A K. Už dávno a svedli i Josefa za kterého se dlouho v jazycích ducha modlim. Svedli ste ho. Pridal se k vam. Co jste tim zvitezili a komu slouzili vy pokrytci hrajici se na krestany. Vesmirek ma vetsi sanci co se na křesťané nehrál než vy hrající divadlo i sami před sebou. Běda vám pokrytci. Lehčeji bude mlcicim než vám kdo se dotýkat Božího oka když proroku...Co vše znevazujete a zlehcujete a spojíte. Každe slovo Boží nové jak zákonnici... plemeno zmiji.. vše se naplní v pravý čas. Bylo jen třeba slyšet Boží hlas než vše učiní oznámí prorokem na celém světě ale vy jste dal zkusí a slepí i kdyz světlo před vámi jako se říká ze pod svícnem největší tma... nevěříte sami a jiným svítit bránite a brzdite ac sami najedete v Božím proudu, jiné.. ... smazat
Napiš kometář...
josef79
Katastrofa je, že v ČR zkrachovala síť prodejen ENAPO! Jestli tyto obchody navštěvujete ve svém okolí, je možné, že to nebude na dlouho..
bilekde každý z nás prošel cestou svého pobytu na zemi. jsme zajatci v cizí zemi a nerozumíme jejímu jazyku nebo zvykům. ale ti, kteří mě znají, následovali moje pravidla a dělali to, co je spravedlivé, nemají žádné jazykové bariéry ani zvyky, které by jim byly cizí. znají mě. následují mé slovo. cesta, kterou si vytvořili, je na úzké cestě. dali mi svůj život a teď je jejich čas zazářit. jejich světlo bude takové, že budou vidět z dálky. jejich tvář bude vyzařovat můj jas. každý se stane podobný majáku světla, lásky a naděje, až se k nim mnozí budou hrnout, aby získali odpovědi. tyto majáky budou představovat mě a mé království. nespočet duší bude tíhnout ke světlu, které v podstatě jsem já (já jsem).
Napiš kometář...
ferda2
https://otevrisvoumysl.cz/dr-mihalcea-co-delaji-toxicke-nanotechnologie-v-nasi-krvi-jak-je-z-tela-dostat-ven/
josef79 covid není sranda a na skladě toho mají mnohem více. máme se na co těšit a žádnej asteroid nám v tom nezabrání:) viz.kvoko níže
ferda2 není to o covidu ale o nanotechnologii.
koko o tom je na gloria tv pod terezou k taky nivě video.sem si ho dnes nahrávala. chtějí na zemi démoni už jen zachovat kiborgy. tedy po te temnotě az zas svine a tem kdo to preziji zas pomůžou převlečení třebas za mimozemšťany tentokrát zas k elektřině a tem nejhnusnější do pekla vedoucím technologiím. ale ne očkování se moc nemusí radovat.máme to prý od očkovaný ch s kterými zijme v tělech prý taky a v dechu je to i když to na nás letadla má prý rozprašují. je to už prý v mase v pude a proste všude. svět už je tim zamoření a pomůže jen modlitba.pisu na vse prý. protoze to jen četla. slyšela a viděla v mnohých videích a informacích uniklých. oni se tou genocidu už ani netají ale chlubí. ďábel nenávidí vse živém a stvoření po božím a chce tu mít jen uměle takže ty k a to stromy a vymírání má byť záchrana na poslední chvíli abychom mohli do nebe než by z nas všech udělali roboty a umělo inteligenci
koko katastrofy.omluva za chyby.já se taky nebojím. já du proste dom a hotovo.než bude pozde.první den temnoty jdou věrni bohu na meeting školení do povětří a zmizí do nebe všechny male deti a v nových tělech se 144000 vrátí a budou pomáhat asi po 40 dni.všem kteří budou chtít uvěřit. bůh má plán. ďábel nad všemi proste nevyhraje a hotovo.ale tyto vyškolení boží vyvoleného musejí poslouchat lidi na slovo atdo. navštivte terezu dokud tam ty potřebného informace jsou.kdo hledá najde. pokoj a lásku v duši vam všem. zas mizím. brzy v novych tělech.
milly7 koko jo! 👍😀
bilekde ❣️ja prichazim❤️❤️❤️ všechna proroctví, která mají být splněna před vytržením, se uskuteční opravdu rychle a budou přinejmenším šokující a překvapivá. všechny národy země budou uprostřed toho všeho.> >můj příchod není za týdny, měsíce nebo roky, je to jen za dny, takže buďte připraveni, mé děti, rychle opustit tuto zemi.
bilekde vzpamatujte se a vězte, že hle, já jsem je s vámi a já jsem na vás dohlíží. všichni ti malí a všichni ti, kteří jsou svatí a čekají na můj návrat, budou vzati domů, aby byli se mnou po celou věčnost. brzy a velmi brzy to pro vás skončí.“ >vzhlížejte vzhůru a uvidíte mě a barvy, které se brzy objeví, a tři dny temnoty, které se stanou. miluji vás všechny a čekám, až vás všechny uvidím tváří v tvář. přijď, boží dítě, má dcero a zvedni hlavu, protože přicházím rychle.> yeshua ha mashiach! já přicházím!
bilekde např až uvidíte červené nebe je to znamení zabarikadovat se po 3 dny doma a nevilizt a modlit se za boží ochranu. taky polární záře atd. doma nutno mít vše připravené a shromáždit si rodiny. a zůstat v ochraně andělu atd.
karel2017 šíříš dezinformace, ferdo?
pirinka já jsem si koupila světelný řetěz na baterky z pepca, kdyby byl blackout.
ferda2 karel , co se ti nezdá ?
pirinka že máš použít mejdlo na 🍆i na 🧠 říkal a nebo si kup tix a vyper roucho své na 45 °
josef79 nanotechnologie existuje, ale dělají už nějaku dobu horší věci než to. jajajakokojumbojajajo
koko koko haum. (home) taky jedna pisen:))))) já ja je koko ju mb o ja ja jee:)) koukej sem koukej tam dneska pro tebe dobrou schovku mam.... za tatkou smoulou s mou love (laskou) a s mou linkou (vyrobni na letacky třeba a zasobicky) i smoulicku s pusinkou a úsměvem na licku:))) pacholicku. bůh nás miluje. všechno bude a stane se co se má stát. bůh si nás chce brzy shromáždit do bezpeci jak kuřátka pod křídla kvocny. nic vic nic min a zachránit před souzeni světa kterém nikdy nebylo tak hrozne a nebude. co se vám na tom nelibi. tak si tu pepco suž když nechceš jít už. nikdo nikoho nenutí. spasení je ale za virů ne opak... nac strach a pak zivota vecneho v bozi blazenosti a slave krach??
ferda2 to jsi složila nebo opsala?
koko hádej a buď fér dodo..kdo me zná vi. např. perinbaba:)))?
pirinka jo vidíš francku, je to baba do peřin...já bych ještě štěstíčko zkusila. 🙏🙏🙏
koko ne já myslela tebe:)) zkomolila sem záměrně tvou presdivku:))) myslela sem ze to každý pochopí...
ferda2
ferda2 piri ,, já bych ještě štěstíčko zkusila. 🙏🙏🙏 '' je to vyznání lásky ?
pirinka né, to byla podpora ve vznikajícím svazku manželském tebe a koko...😅😅😅jdi do ní, jste stejná věková skupina. udělá ti frgály.
pirinka večer ji můžeš katechizovat ba pak bude v peřinách a můžete se spolu modlit nebi si zazpívat.
pirinka vždyť ti to tu všechno píše!!!! koko gratuluji btw. skvělý výběr.
josef79 koko na takovéto věci nemá čas.
ferda2 piri , to jsem si mohl myslet, že uděláš, zacukáš a pak se z toho vyvlíkneš.
pirinka právě že čas má
ferda2 máš pravdu nejsi jediná na světě
Napiš kometář...
koko
VAROVANI na gloria tv TerezaK kterou i s každým jejím příspěvkem rozkliknes. Momentalne tam Bůh vyzval okamžité ihned opustit primorske státy např v Americe. Velký asteroid má dopadnout poblíž Portorika prý. Tedy i 3 dny temnoty kdy nesmí člověk vyjít z domu nebo bunkru nebo jak se kdo připravil. Bude peklo na zemi a bez elektriny a vy jste nepripraveni a prorokům se jen smáli. Tak jak VAM MUZE BŮH POMOCT
josef79 tady jede hell už dávno děvče:))
josef79 raději si tedy najdi chlapa a pořádně si to s ním užij, protože pokud to neuděláš, vdáš se ledatak s červotočem..
karel2017 až se nic takového nestane, tobě to nedojde, nebudeš si to pamatovat, protože budeš strašit už dalším falešným proroctvím... takhle funguje působení silného bludu
josef79 cvoko ty velký aster roide, jak dopadneš? scvrkne ....ti mozek:))
Napiš kometář...
lomaa
Tvá je, Pane, velikost a moc a sláva a vítězství a velebnost, protože všechno, co je na nebi a na zemi, je tvé. Aleluja
josef79 správce, který tu fyzicky raději nebydlí. víte , jak to dopadá s pozemky o které se nikdo fyzicky nestará..
Napiš kometář...
zalesak
JEŠUA alias HOSPODIN & BŮH i člověk, co jest OPRAVDU TOU PRVOU LÁSKOU, neboť dal -Á ŽIVOT za Tebe a ze zlý honby a všeho nepokoje i smrti, sobectví vyvádí ❣️🫂🏞️👆🚶 Věříš MU ?!? Důležitá, ŽIVOTNÍ TO OTÁZKA ❣️❣️❣️
pirinka koko?
milly7 pirinka zalesak
pirinka ? nerozumim
pirinka ?
milly7 koko to není.
pirinka aha. ale vypadalo to tak.
milly7 zálesáka trochu znám. psali jsme si.
josef79 to ukázal již čas, jestli se splnilo co bylo slíbeno či ne.
pirinka jozef, a kelišová tu chodí ještě?
josef79 nevím, ale poslední info od ní bylo, že má přítele a musí se věnovat jemu.
pirinka 💪😻
Napiš kometář...
milly7

1919 kdo je milly7 neznám🙄.
milly7 neznáme se, ale můžeme se poznat. od toho je ostatně tato seznamka, ne? 😉
Napiš kometář...
1919
Zdravím vás
milly7 my vás také zdravíme! 🖐️🙂
josef79 a zdravíme též koko a bilekde asi se znáte s 1919 že? :)
koko 1919 nejsem já. to už ti snad došlo. a jestli chceš vědět co se naplní už brzy tak všechno. najdeš to v odkazu: gloria tv tereza k kterou i s každým jejím příspěvkem rozkliknes. momentalne tam bůh vyzval okamžité ihned opustit primorske státy např v americe. velký asteroid má dopadnout poblíž portorika prý. tedy pak 3 dny temnoty po kterém nesmí člověk vyjít z domu nebo bunkru nebo jak se kdo připravil. bude peklo na zemi a bez elektriny a vy jste nepripraveni a prorokům se jen smáli. tak jak vam muze bůh pomoct
josef79 tohle není strašení lidí? takový stěpán by se už dávno ozval. (mě osbně to samozřejmě nestraší) hihihi
Napiš kometář...
tomassovak
Už zase píšeš
pirinka 🤔
josef79 kvoko
josef79 kvák
pirinka mňó 🐱
Napiš kometář...
koko
Ďábel rozprostřel i zde svoje site. Ale když ti nesebere Boží slovo a radost z Boha tak nic. Bez Božích slov jste jen prazdne nádoby. Tak s Bihem. Vybrali jste si to sami.
koko jen bůh je dobry.
josef79 božího slova je bible plná dostatečně a každý si jej může přečíst nepozměněné z radosti z boha od někoho jiného. koko moc dobře známe náboženské fanatiky. uvidíme jestli bůh tedy není lhář. tvrdíš, že z tebe mluví bůh a že se sen už nevrátíš. a co v přestrojení nějakého nového profilu? to už tu zkoušeli i jiní před vámi. tak ať se ti daří pa pa.
josef79 božího slova je bible plná dostatečně a každý si jej může přečíst nepozměněné z radosti z boha od někoho jiného. koko moc dobře známe náboženské fanatiky. uvidíme jestli bůh tedy není lhář. tvrdíš, že z tebe mluví bůh a že se sem už nevrátíš. a co v přestrojení nějakého nového profilu? to už tu zkoušeli i jiní před vámi. tak ať se ti daří pa pa.
Napiš kometář...
pirinka
Koukám, že Michael se rozjel. 😅😅😅
josef79 rozjel to, jak ježka na dálnici😊
josef79 rozjel to, jak ježka na dálnici😊
pirinka proč chlapi vždycky zkouší na více bab? mě to docela vždy mrzelo... buď má rád nebo jen zkouší, kde uspěje... nepřipadala bych si jako tak o kterou opravdu stojí.🤔
josef79 no, ale zase ten rozjezd byl slušnej….. to musíš uznat. jen jedna je ta pravá, jenže slunečník, měsíčník a větrník ne a ne a neporadí..:)
josef79 a ještě tu chybí fotka s koko, jak hovoří s duchem:) možná svatýým
pirinka 🥒🥒🥒
koko jenže ten není vidět. jak ho chceš pak vyfotit a dodat někomu i sobe důkazy? proto se tomu říkají víra. spolehnout se na neviditelného a slyšitelne vetsinou jen srdcem. kdo chce ten pravdu pozná i najde sám i beze mne a pomocí jiných lidi.staci ta boží a pomocí nepohrdať kord když se za ni někdo dokola modlí. za tu boží pomoc. .
milly7 kdyby tušil, že se všechny jeho zkopírované komentáře objeví na nástěnce, určitě by se na to psaní vykašlal. 😀
josef79 koko nešlo o ducha, ale o tebe. a pokud je tomu, tak jak jsi ji popsala tu komunikaci, tak to není žádná komunikace, ale tvůj rozhovor sama se sebou. o ničem toto. kopírovat milly nač. vždyť na to je historie webu. stačí mít správný software a najdeš si co potřebuješ.
Napiš kometář...
michael86
Napsal komentář k fotce: Mohli bychom se spolu poznat a možná si budeme rozumět a možná se do sebe pořádně zamilujeme a postupně vznikne obrovská láska a budeme jako jedno tělo a jedna duše
Míša
koko ta vypadá úplného jak já driv. úplného sem se lekla ze me někdo za me vyfotil:)
koko třeba bůh humorista největší. to
koko znamení ze dřív stačil vzhled.ale člověk nesmí otevřít pusu a hlavně ne citovat bibli aby ho někdo chtěl asi.ale za co by pak dotyčný stal? a kdyby neměl jít pak ani do nebo za nevíru? spasení je za virů. ale bez skutku nesobecke lásky bez podminek je víra pry mrtva. tedy na nic jako my bez lásky. 💕
josef79 to už není otvírání pusy, ale spamování až zahlcování božím slovem. všeho moc škodí koko. všeho s mírou:)
koko vždyť sem pisu někdy jen az za měsíc. nejsou tu datum a jini pisou kratsi ze asi nemají co předat a lepší než jak ty předávat to od dabla co ti do hlavy diktuje a zahlcujes tim. a nevím jestli by někomu stačilo kdyby k němu někdo promluvil tak málokdy jako já natož jini. a božího slova neškodí v žádném mire. naopak. čim vic tim líp. vše jiné skodi když je toho moc...
koko neboj ještě nejsem nebo už dávno grafoman
koko boží slovo se na křesťanskou seznamku hodi. dablovo vůbec.
koko tak me vymažte ale přidali jste se na dabla stranu protoze sem psala o bohu a na křesťanské seznamce kde měli byt věřící a ne dablovi deti a služebníci převlečení za ne. spamování je něco jiného. zveřejňují to pro hledající a neposílám vam to na účty a do mailu nikdy nic. pletete si opět záměr ne pojmy abyste ubližovat i pravý božím dětem protoze sami právu nejste ale falešný. kam vítr tam plast. bůh je se mnou.. jen on a to mi staci. už sem nikdy nic nepřispěji protoze je to házeni perel svinim. s bohem.
pirinka už jsi zasila, tak se zklidni už...
josef79 božího slova je bible plná dostatečně a každý si jej může přečíst nepozměněné z radosti z boha od někoho jiného. koko moc dobře známe náboženské fanatiky. uvidíme jestli bůh tedy není lhář. tvrdíš, že z tebe mluví bůh a že se sem už nevrátíš. a co v přestrojení nějakého nového profilu? to už tu zkoušeli i jiní před vámi. tak ať se ti daří pa pa
Napiš kometář...
michael86
Ahoj :-) Napsal komentář k fotce: Ahoj :-) Mohli bychom se spolu poznat a možná si budeme rozumět a možná se do sebe pořádně zamilujeme a postupně vznikne obrovská láska a budeme jako jedno tělo a jedna duše
Míša
josef79 jooo kérka na nožičce:)
Napiš kometář...
michael86
Z taneční soutěže Napsal komentář k fotce: Z taneční soutěže Mohli bychom se spolu poznat a možná si budeme rozumět a možná se do sebe pořádně zamilujeme a postupně vznikne obrovská láska a budeme jako jedno tělo a jedna duše
Míša
Napiš kometář...
michael86
Na výletě ve Skotsku Napsal komentář k fotce: Na výletě ve Skotsku Mohli bychom se spolu poznat a možná si budeme rozumět a možná se do sebe pořádně zamilujeme a postupně vznikne obrovská láska a budeme jako jedno tělo a jedna duše
Míša
koko saša. saša teda míša jede;)
Napiš kometář...
michael86
Napsal komentář k fotce: Mohli bychom se spolu poznat a možná si budeme rozumět a možná se do sebe pořádně zamilujeme a postupně vznikne obrovská láska a budeme jako jedno tělo a jedna duše
Míša

Napíš zprávu...
josef79 možná, kdyby, coby atp:)
Napiš kometář...
michael86
Jedna copánková Napsal komentář k fotce: Jedna copánková Mohli bychom se spolu poznat a možná si budeme rozumět a možná se do sebe pořádně zamilujeme a postupně vznikne obrovská láska a budeme jako jedno tělo a jedna duše
Míša

Napíš zprávu...
josef79 tak nám potom tady dej majkle vědět, jak jsi uspěl s tolikati děvčaty:) hihihi
koko jede jede misinka:))
Napiš kometář...
bilekde
Půjdeme brzy na místo, kudy chodí Buh, místo, kam nepřítel nemůže přijít, místo, kde budeme mít naprostou svobodu. Víra nás zachrání.. Slyšte Mé Slovo k Mým Milovaným z nejvyšších nebes. Čas na mluvení skončil. Teď je čas na pohyb.., (i skutky z víry, sklizen atd..) Pro vás, kteří nevěříte, počkejte chvíli na potvrzení. Když Moji Nevěstu nebude možné najít a řekne se, že je nezvěstná, nehledejte dál, je se Mnou.
pirinka ně, půjdem spolu do betléma...🥒🥒🥒
josef79 jakože se chytnete spolu za ruce a vykročíte ze srázu, nebo ti dá koko nějaký nápoj a poté budete vytrženi domů do té vyžší dimenze? to jako fakt? hiihihihihihi
bilekde ne, tak určitě ne a leze do tebe ďábel? nebo ses z bible nic nenaučil? zeptej se boha jak to myslí, když nevíš, teda víš, ale děláš, že nevíš, hraješ tu furt na nás roli polovericiho, ale je to jen divadlo. ty boha chceš i do nebe. rozhodni se už plně pro něj, bez urážky, prosím. bůh zná tvé srdce.
pirinka ně, půjdeme do betléma... pěšky nebo vlakem 🤷
josef79 hihihi
josef79 a nebo taky půjdem do prdele...
Napiš kometář...
bilekde
Pojďme domu, dříve než bude pozdě. I když nejsme Rusové.. Myslím tím, nezmeskat vytržení, plnit se olejem Ducha pravdy a lásky, dřív než bude pozdě a dveře na Boží hostinu se zavřou.. Go home.... Pravda nás vysvobodi, věřme ji, hledejme, prosme o ní a dostaneme ji i do srdce svého i jiných... Chtějme ji. Zvítězí nad každou lzi i nenávisti i válkami a pohromami..
bilekde půjdeme brzy na místo, kudy chodí buh, místo, kam nepřítel nemůže přijít, místo, kde budeme mít naprostou svobodu. víra nás zachrání.. slyšte mé slovo k mým milovaným z nejvyšších nebes. čas na mluvení skončil. teď je čas na pohyb.., (i skutky z víry, sklizen atd..) pro vás, kteří nevěříte, počkejte chvíli na potvrzení. když moji nevěstu nebude možné najít a řekne se, že je nezvěstná, nehledejte dál, je se mnou.
josef79 neže bys už to tu nevykládala již dříve, tak kdy tam konečně odkráčíš?:)
bilekde brzy, jazyk, nazyvat...
pirinka a pak ještě ruzyně a buzýk. 😅
josef79 hele ty máš fanatickou víru, já mám fanatickou češtinu:) hihi
pirinka nene, já mám fantastyckou češtinu 💪💪💪
pirinka ale to bylo na koko 🤦‍♂️🤷🤢🤯🙀🤣🙏😭🤟🤟🤟🤭🤭🤭🤔🌊🌊💪😿🍑🍆🥒
josef79 však ode mě to bylo taky na koko
bilekde to nebyla narážka na češtinu, ale že brzy odejde e, jazyky ducha svatého používám při modlitbě a nazývám vše pravým jménem, ruzyně tam nepatří, protože z té neodletame, zas ste nic nepochopili, že nemáte asi uši k slyšení a oči k pravému duchovnímu vidění..
pirinka takže ruzině a buzýk. ✌️
josef79 koupím ti koště, na ten ten spanilý odlet kvoko:)
koko dík. potřebují předtím pozametat. a vy měst z vás ne svatební duchy.muže se hodit.pošleš ppstou:)))
josef79 napiš zde adresu na sebe domů a pošlu ti expressní košťátko:)
Napiš kometář...
franz9
má niekto na dnešok nejaké plány?
josef79 tak vidím, že tady máte dva profily a vše vám funguje, tak vo co go?
franz9 nefunguje, ani v jednom spravy nefunguju, tento ma asi 12h profil a nic, rozdiel zaden nie je --- tento uzivatel nema ziadnu aktivitu v tomto, a v 2. jak foto obrazovky, skusil som to iba ale ani chat ani nic nevidim... meil som napisal...
josef79 zajímavé
Napiš kometář...
josef79
Nebezpečná sekta byla rozeseta do církve. Jsou to prý duše, které přišli z planety Nibiru na naši zemi. Zkoušejí to prorokováním již nějaký čas. Podívejte se sami. Na konci článku je i vyjádření odborníku z Nasa. Tedy další podvodníci podobni ezoterice v křesťanství. Pouze pokorní lidé netouží uchvacovat druhé a za každou cenu se dostat do Božího království.
josef79 https://eurozpravy.cz/veda-a-technika/veda/221077-konec-sveta-prijde-uz-za-par-dni-objevi-se-planeta-niburu-prijde-antikrist-a-3-svetova-valka-tvrdi-prorok
josef79 https://eurozpravy.cz/veda-a-technika/veda/221077-konec-sveta-prijde-uz-za-par-dni-objevi-se-planeta-niburu-prijde-antikrist-a-3-svetova-valka-tvrdi-prorok
bilekde to jsou ale zřejmě i ti, co se vydávají napr. za galaktickou federaci a můžou zvát lidi do ufo a předstírat, že to je to vytržení. ne ti, kteří vedou k duchu svatému jako já, věřím, bez něho nemůžeme nic správne, jen v něm jsme v bezpečí jak kuřátka pod křídly kvocny, v úkrytu.. a brzy i vytržení, ale to budou jen ti plní oleje, jak panny připravené na svatbu až se ženich vrátí, plní slova z ducha a pravdy ve svém srdci, jsme světlo světa, ne padli andělé v nás, ale buh v podobě ducha svatého. ještě sem se na odkaz nedíval a z nibiru přijdou spíš démoni, převlečení za cokoliv, myslím, ale nevím, že ta pravá planeta je nemesis, ta větší, ale jen se mohu domnívat, mají přijít z ní i obří... potomci padlých démonů a lidi, ale to ví jen buh asi, on určitě i den, kdy a koho si vezme...
bilekde hned na začátku je chyba a asi prekroutili slova a je to starý, byl ukaz na nebi jen zřejmě popsány v bibli, ale ted už je planeta tak blízko, že způsobuje už teď čím dál víc katastrof, přijdou velká zemětřesení, ameriku i je země, to roztrhne, část bude pod vodou a úplně zmizí, afrika už se taky trhá, nibiru nenarazil, ale projde mezi sluncem a zemí a dojde k prepolovani, jde o celou soustavu planet, asi sedm nebo osm větších, plus velký za ní ocas plný asteroidu a těles, které propadají na zem, vše to viděla mnohokrát na obrázcích nasa, i jak to zacernili rámečkem, ale kus toho bylo vidět, bude to jak za dnů noe, taky se mu posmivali, nevěřili až do konce, až dokud se dveře nezavreli, ted je archou záchrany duch svatý a vytržení a ježíš cestou do nebe atd.
bilekde a budou znamení na nebi i na zemi... to bylo znamení na nebi, co přijde.. viz zjevení o ženě, která porodí syna a bude vzat, 2 proroci, svědčí 3 a půl let působit, to jsou křesťané, ti pořízení že židovské víry, křesťané praví plní ducha a židé, kteří správně uvěřili, že ježíš je mesias, vytržení, židé, co neuvěřili, uvěří až se zjeví antikrist, už staví chrám atd, kde usedne jejich falešný mesias po vytržení, a pak se jim i křesťanům, co zůstanou na zemi, protože nebyli plní ducha svatého a nebo lázní, uvěří správně po té a budou mít pronasledovani a za víru mohou i umrit, ale musí prokázat věrnost až do konce, až se jim oči otevřou, ale zmeskaji hostinu, asi tak nějak nebo před sedmiletym souzeni nebo v polovině, ale třeba už je to teď, před námi právě... to hlavní, únik že světa po božím, ne do ufo..
bilekde sejdeme se v povětří, ti, co věří tomu hlavnímu správně... vše je v bibli.. a v duchu, on to zjeví správně.. a zjevuje.. já to nevím přesně, ale ani nemůžu, to ví jen otec nebeský a zjevuje to pravým prorokům,to je nepopiratelny fakt, i když se mohou trochu mýlit.. nejsme dokonalí jeste:)) ale určitě nejsme z nibiru... :)) ani sekta nebezpečná, že něco nevíme, víme toho ale dost pro záchranu sebe i jiných.. v nebi bude ten, kdo tam chce a něco pro to udělal a pravdu hledal, kdo hledá, najde, ale jen u boha. v jeho slovu, duchu atd. proudu milosti..
bilekde pojďme domu, dříve než bude pozdě. i když nejsme rusové.. myslím tím, nezmeskat vytržení, plnit se olejem ducha pravdy a lásky, dřív než bude pozdě a dveře na boží hostinu se zavřou.. go home.... pravda nás vysvobodi, věřme ji, hledejme, prosme o ní a dostaneme ji i do srdce svého i jiných... chtějme ji. zvítězí nad každou lzi i nenávisti i válkami a pohromami..
josef79 kdyby se nějaký velký objekt jako planeta dostal do prostoru sluneční soustavy, jeho gravitace by způsobila velké změny v oběžných drahách všech planet i jejich satelitů. pokud by navíc takový objekt vstupoval do hvězdného systému pravidelně, udělalo by to takový chaos, že by planety neležely v jedné rovině, jak je tomu teď. proto můžeme s jistotou prohlásit, že žádná taková planeta neexistuje! uvedl už v minulosti david morrison z nasa.
bilekde jenže oni už se všelijak nepřirozeně pohybují i země, nevšiml sis, že letos sněžilo i tam např. kde nikdy nesnezili a byla poušť, kompas nefungují jak mají atd? na letištích hlásí změny, vše je dávno jinak, než bylo dřív, malý princi nevěřící tomu, za let se podívat do vesmíru, než budeš psát, že to není pravda, viděla sem mnoho mnoho důkazů, fotek, videí i uniklych z nasa. a věřím bohu, dávno nám to řekl, ve sluneční soustavě to dávno je. terezak - gloriatv, pořád i o tomto přispívá dokola, i důkazy, víme své a já tomu nejenže věřím, já to vím. spousta lidí říká, že nevěří v boha, že ho neviděli, toto je důkaz, že kdo nechce něčemu a někomu věřit, tak ani kdyby tisíckrát viděl... tak nač je vidět a vědět něco. se ti nechce si to jen ověřit a zjistit, že jo? bůh zehna pracovitým a horlivym...
josef79 nezakečáš to
Napiš kometář...
josef79

bilekde vidíš jak mě má bůh rad:)) vy ne, ale on jo. jsem i strom a mám i rodinu a moc pěkná písnička..
bilekde ďábel se mi posmivas, ale buh se raduje, že má koko i svou novou hymnu:)
bilekde mně se to ale líbí, díky. 😄
bilekde ztratil se tu tvůj příspěvek o tom, abych neuměla, to bylo taky dobry🌝
bilekde neumrela, jejda to bude chyb tady
josef79 jde o test funkcionality vložených videí. o žádný posměch tu nejde.
josef79 už mi to bylo vysvětleno k čemu tady došlo a proč někteří pořád pláčou u admina.
josef79 a ano momentálně jsme si pohoršili stránky fungují hůř, než předtím.
karel2017 kvoko
josef79 voko z kvoko
Napiš kometář...
bilekde
Teď mi došlo, že bezpecne útulky budou hlavně nová těla, lepsi chrám Ducha Svatého, Bůh mi to teď zjevil... Pokračování ve fóru v komentáři, kdo hledá, najde, hezké čtení🌝❤️🌋🔥🌈
josef79 to jsou naivní myšlenky. realita bude ovšem opravdu nechutná i pro mě nepřekonatelná. boží dary budou zcela nedostatečné.
josef79 šrouby a matice do hlavy:)
bilekde pravdivé z víry v boží slovo, bohudík, pro dabla a ty, co nevěří asi bohuzel
josef79 bohudík
Napiš kometář...
pirinka
https://www.dotyk.cz/magazin/rande-ve-stredoveku-21000629.html Už i ve středověku se snažili se alespoň na to rande umejt ... Tímto bych vás, bratři, chtěla povzbudit, ať nešetříte vodou. 🤟🐱
josef79 tak voda ta je ok. to o parfémech tom sintetickém svinstvu tu byla řeč. už o tom i mluvili v hlavních zprávách na nově, proč přibejvá alergiků a uvedli to jako důvod, takže moc dobře o tom vědí.. pokud máte přírodní parfém tedy složením z esenciálních olejů, tak proti tomu nic nikdo nemá. to se může skoro kdokoliv voňat od rána až do večera:))
josef79 toto mě rozesmálo:) místo blízko solničky bylo vyhrazeno pouze vysoce postaveným jedincům. pokud by mu uniklo říhnutí, paní domu by se jistě potěšila.
josef79 no vidíš a dneska se dává pozor aby neunikali peníze z konta.
pirinka jj, negrkat, neprdet, nefunet, umejt se a pomazat se olejem...:⁠-⁠d
josef79 ano máš úplnou pravdu je to nechutné.
josef79 všechny ty zvuky co se kolem lásky řinou jsou ještě nechutnější:)
quiky hm.
pirinka 😳
zalesak voda je dobrá, i koupání, vždy aspoň po zimě 😃
josef79 ahoj
josef79 je to hrůza! smažte to! vždyť to se nedá ani číst! v tom se ani prase teď nevyzná
josef79 zlepšuje se to, ale pořád je to málo..
pirinka 🌊🌊🌊💪
josef79 ne ne mě ty videa pořád nejedou, ani se mi nezobrazí. vidím holý text, který se už konečně odřádkoval, ale to je opravdu velmi málo! navíc včera jsem tu napsal maý epilog, že se plánuji na nějakou dobu odsud distancovat, kvůli novému projektu. chystají vám takové věci, že vám bude opravdu zle. a já se znám musel bych tu o tom všem pořád psát a tak raději odejdu, ale vrátím se sem. čaušpatně
josef79 původní verze byla o mnoho lepší...
josef79 ztrácí se tu i písmenka, to nejsou překlepy!!!
josef79 některé vložené příspěvky i videa se po úspěšném vložení při znovu načtení stránky již nezobrazí.
bilekde a já na to nevidim
josef79 kdo má oči, tak vidí, kdo má uši tak slyší..:)
bilekde duchovni k slyšení a vidění hlavně horlivcelko:))
pirinka 😾🥒🥒🥒
josef79 fanatikselko:)
bilekde takže jestli poctiví ve víře jsou fanatici, tak pro tebe jim byl největším pan ježíš, ten tak věřil moc bohu otci, že za tebe a zda se ze zbytečně jako za mnohé, kteří berou jeho milost nadarmo a hresi dal a pohrdání tak vzácným spasení, tolik bolestivým, i po poznání. mnoho je povolán ch, málo je vyvolených, mylila sem se i v tobě, ne v bohu, to je láska k němu, bez lásky na 1.miste k bohu by to byl fanatismus a psala to i z lásky k lidem, takže to není, zas se pleteš a to nejdůležitější neznáš a neposlouchás.. nevím co tu ještě děláš, když si chtel tolikrát a sliboval odejít, myslela sem, že hledáš boha, tak sem se sem vrátila i já a psala to hlavně tobě, už nebudu ti psát, a házet perly další víš komu... podívej se do zrcadla..
pirinka 🚿🧼🍆
josef79 tak samozřejmě, že to byla nesmyslná oběť. svět spasený není, ale nebyl to jenom ježíš. těch nesmylných obětí bylo více. jako příkad zde uvedu např. jana palacha. nezměnili vůbec nic. že to byl sebevrah, ale ježíš byl to samé věděl co ho čeká...
pirinka je rozdíl mezi slovem vykoupit a spasit. vykoupení jsme všichni...
josef79 jsme v pekle nebo nejsme?
josef79 není ani vykoupený ani spasený.
pirinka jsi na zemi, co jsi chlastal?
josef79 vykoupení je specificky křesťanské označení pro širší pojem spásy. v křesťanské teologii se oba pojmy významem kryjí, každý ale představuje jiné hledisko a užívá jinou metaforu: zatímco spása je odvozena od slova pro záchranu a vyskytuje se v řadě náboženství, vykoupení přirovnává spásu k vysvobození otroka nějakým výkupným.
koko i ďábel zná pravdu a je mu k nicemu;)
josef79 i kdyby zěmě byla vykoupená je bohu k ničemu:( země se řadí do pekel už dlouho, proto když sem má přijít ježíš bude muset sestoupit do pekel. pekelný princ ten potom vzestoupí..
pirinka ale tfuj, jozef, kdes to četl?
josef79 to nemusíš nikde číst, stačí používat smysly.
josef79 jinak jako důkaz pokud by nějaký velebníček po něm toužil je na wikipedii. raději ten odkaz vyguglujte:) https://cs.wikipedia.org/wiki/seznam_válek
pirinka jozef, musíš být kritický čtenář!
josef79 zeptala ses, tak jsem ti odpověděl po pravdě. pokud bych ti lhal, bych bych pozitivní čtenář!
Napiš kometář...
bilekde
Duch svatý je jediný Bůh na zemi, debilek se zase ozval. Dabilek, co se rouha jedinému Bohu na zemi. Prevlecenych za světlo je dost, šířících čistou pravdu málo. Není co, ale kdo, Millyvole:( Bič Pána Ježíše na Tebe, ať Tě z chrámu Ducha svatého vyžene a přebývá tam sám, egoisto!!! Bůh na 1.miste a takový s nejblbejsima komentarama, co nevěří bibli, na poslední a budiž proklet, kdo by kázal jiné evangelium, jsi singl prokletý už dlouho.. A nezapomeň zdvihat ruky k démonům.
josef79 jenže zajímavé je, že lidé co nevěří bohu se mají lépe než ti co v boha věří. ruce se budou zdvihat pouze ke čtečkám, které budou všude možně bohužel.... ještě nedávno jsem tu četl, názory, že ať si každý věří čemu kdo chce a nyní mám pocit, že křesťané nejen že chtějí přikazovat lásku, tedy koho kdo má milovat , ale i diktovat druhým co mají a nemají dělat. smutné. oáza smutku a neradosti.
josef79 smát se komukoliv, že je singl je asi blbost. navíc jsou i lidé, kteří nechtějí žádný vztah a mají se dobře. proč jim to nepřát?
josef79 souhlasím s tebou, že nejhorší je falešná pozitivita ta faleš, která je horší než lež a samotná negativita.
bilekde reagovala jsem i na to, co jsi psal a smál se nám první, že my, co jsme singl, jsme invalidní a na to, že pan řekl, že jen jediný hřích nebude odpuštění a citovala z bible i to nejvíc negativní. i pan je z našich hrichu velmi smutný i špatné víry, nejen já a až vyleje svůj hněv, me za to nevíte a perverzní taky nejsem, bez urážky, cau
josef79 omlouvám se ti za urážku, ale muselo to být, protože píšeš o věcech z bible, ale nehodí se to do našeho bytí! a navíc to není jen můj názor. já jsem taky singl, takže jak bych se mohl sám sobě a vám smát? mě takovéto výroky od katolické církve uráží. samozřejmě pláčou, protože nemají lidi. lidi v kostelech, faráře, ministranty, lidi na úklid atd. navíc některé farnosti asi budou muset zrušit, jak pobočky české pošty.
milly7 správný křesťan nepije alkohol a nekleje, andreo. správný křesťan se modlí k bohu.
bilekde já alkohol nepiju. zase vedle jak ta jedle a modlím se atd a už nejsem ani..
bilekde
bilekde singl... aspon se stref, ani jedno neplatí o mně.
bilekde a jinak křesťané dělají to stejný co nevěřící a někdy i horší, i když by neměli a kdo ví, co je dobré nečiní, ale činí, má hřích a věřící budou přísnější tak souzeni i ty, protože jsi znal bibli a nevěřil ji, neposlouchal, že se nemáš rouhat duchu svatemu
pirinka pít můžeš,ale opilost né
josef79 jinými slovy závislá být můžeš, ale nesmí to být vidět? teda já bych ten alkohol holky nedával.. vyhažte ho z prádelníku všechen pryč!
milly7 andreo, když se někdo modlí k něčemu, co bylo do bible dopsáno, není úplně normální.
pirinka nic nebylo dopsáno....a máš pravdu, pokud někdo věří tomu, co píše někdo na internetu z pofiderních zdrojů a neokusí rozdíl mezi bohem a tím, co nabízí satan, pak má problém... podobně je na tom shaun z goshatv, helena a další...
pirinka pak není divu, když nehledás boha,... :⁠-⁠)
milly7 píšeš nesmysly. křesťané, kteří věří pouze zfalšované bibli, nemohou znát celou pravdu.
pirinka milouši, jsi vedle jak ta 🌲
karel2017 zatímco někdo, kdo poslouchá všechno možné a skládá si to dohromady, jak se mu zlíbí, ten pravdu zná. stačí poslouchat naivní videa na youtube, kde sektářským monotónním hlasem vyprávějí ezo pohádky.
pirinka 😾🥒🥒🥒
josef79 piri, doufám, že milouš není ekosexuál:)
Napiš kometář...
mara006
Motto: Rút 1,17
dave dobre
Napiš kometář...
josef79
SINGL křesťané jsou podle KC invalidní!
josef79 ale znáte to, láska je jako sůl rozpustí se..
Napiš kometář...
josef79
Umělá inteligence se může (a nemusí) stát hrozbou pro křesťanství-Aktuální téma...
bilekde i bez virusu..
bilekde ono je to virus už když se na to clovek obrací, že je lenoch např něco vytvořit sám.. a vymyslet i zjistit si.. já mám víru, to není virus..
josef79 jde o to, jestli ta víra je zdravá, nebo fanatická?
bilekde bez lásky jsme nic, takže ani fanatici vlastně, prostě nic, ale víra bez lásky je prý fanatismus.. jenže lépe nám nadávat takto a mít pronasledovani, a jít do nebe za horlivost a poslušnost bohu a lásku a jeho ducha v sobě, než za vážnost a kamenné ledové srdce opak..
josef79 ateisté prý věří, že bůh je nespravedlivý, nebo vůbec není! takže jsou také věřící. takže jsem ateista. řekla jsi, že jsou zde samí nevěřící, není to pravda:)
koko ale tvá víra je ti k ničemu když vede do pekla nebo mi sta tmy a bolesti a nářků kde není žádný bůh láska ani světlo a útěcha a nic dobrého proto ze tim odmítla nevíra v dobrotu a lasku bozi na zemi a vyložení tim jak ty a tvá víra posunuta ti ďáblem nebo km. proto ze i on věřit. ale lze ze neni nikym o koho by bylo na vecnosti stat...po hrdla jim se vším co nabízí už tu.nepoznali.ji.uverili ďáblu jak eva v ráji lez a papoušků ji ji po nem a mají ještě větší drzost než ti dva tam varování. ze za to muže sám bůh. ze je vůbec stvořil když to vedel i to ovoce atd...bůh tam nepotřebuje neposlušnost co by mohli jak ďábel svrhnout i třetinu nebe do pekla.ale každý má svobodu a jen pokorný dostanou milost za virů. nevím kde pirin četl že to není milost.ale da ji komu da.on je šéf. bůh. je král. ne my...a má byť na 1.miste u všech. to je zákon. ne poslušný budou ještě hůř vyhnání jak ti z ráje. už ne na zem.ale do většího utrpení. ve srovnání s tim je tady nebe ještě. ..
josef79 tak jistě hierarchie pekel je mi dobře známa a vím moc dobře kam patří země, ale pleteš se koko. hodně lidem to tak vyhovuje. utrpení je pro ně samozřejmostí, věčné a nekonečné. pomocí hříchu si jej užívají koko:)
josef79 to víš, když tloukli, volali, plakali a prosili, nikdo jim nepomohl, proto nebude hospodina nikdo následovat v tom měl ďábel obrovskou pravdu.
josef79 i kdyby zěmě byla vykoupená je bohu k ničemu:( země se řadí do pekel už dlouho, proto když sem má přijít ježíš bude muset sestoupit do pekel. pekelný princ ten potom vzestoupí..
koko vse ma svuj cas. kazdy kdo prosi a sam da bude mu dano i odpusteni tomu jen kdo odpousti. kazdemu kdo tluce takovemu bude otevreno
koko kazdy kdo se ke mně přizná před lidmi k tomu se přiznám před anděly. kdo mne před lidmi zaprvé toho... dopln si sám když si tak chytrej...ale špatným směrem. s hovadinu a ne příslušnou moudrostí která je k ničemu. poslouchat boha je třeba a odpustit všem jinak do nebe nemožné....
josef79 přesně a proto do nebe nikdo nechce, kromě náboženských fanatiků
Napiš kometář...
bilekde
BUĎ OÁZA RADOSTI A LÁSKY V DUCHU SVATÉM ❤️❤️❤️😘😘😘🥰🥰🥰❣️❣️❣️💙 Pokračování na Forum a není to aprilivy fór a vtipek:)) krásně čtení a dobrou chuť všem 🌝❤️💙
bilekde duch svatý je jediný bůh na zemi, debilek se zase ozval. dabilek, co se rouha jedinému bohu na zemi. prevlecenych za světlo je dost, šířících čistou pravdu málo. není co, ale kdo, millyvole:( bič pána ježíše na tebe, ať tě z chrámu ducha svatého vyžene a přebývá tam sám, egoisto!!! bůh na 1.miste a takový s nejblbejsima komentarama, co nevěří bibli, na poslední a budiž prokletí, kdo by kázal jiné evangelium, jsi singl prokletý už dlouho.. a nezapomeň zdvihat ruky k démonům. váš perverz pro vás volove.
pirinka 🤔kokotok slovotok, máš se za milouše modlit, já ti doporučila provdat..
bilekde ty di taky někam, dlouho sem to zkoušela po dobrým se všemi, ale dochází trpělivost s vama. jste nepoucitelni, hlavně i ty.
bilekde pořád se jen vysmivas dokola pravdě, ať uz je pozitivni nebo negativni
bilekde posmivej se sama sobě hlavně, že jsi jaká jsi a ne jiným.
bilekde co jste zaseli, to vás posedlo i kde seděli, když na dvou židlích zároveň.
pirinka pravda je taková, že v posledních časech bůh nepromlouva skrze proroky a ty rozhodně nemáš ani nějaký prorocký dar. to, co jsi napsala i miloušovi je křesťanská láska?
pirinka https://youtu.be/ii_woxkk0fk. ...je toto křesťanství, koko?
josef79 měli byste si dávat pozor, aby jste takto nedopadli.
josef79 jestli ta paní nějaké ty sedativní esence si neaplikuje i vnitřně:)
bilekde která paní? alkohol nepiju, sedativa neberu, jen nesnesu když někdo ponizuje ducha svatého, sám bude ponížení, k takovému hrichu lásku nechová, ale nenávist, když někdo dokola pokousi veřejné a svádí tím i jine ponizovat a za nic a nikoho mít toho nejvyššího.
bilekde bůh není lakomy a dává ty nejlepší dary i proroky a slyset jeho hlas, že někdo jeho dary nepoužívá nebo neumí, neznamená, že je nemůže mít, a že si je bůh nepoužívá je psáno, prorockymi dary nepohrdejte a dal jestli se do dnešní doby nehodí bible, pak ani bůh a jeho slovo? já říkám, že právě že ještě víc ho potřebuji lidé, čím horší doba, tím víc..
josef79 v tom videu samozřejmě. používáš krom bible i někdy mozek? link je snad výše zřejmý. o tobě a o duchu svatém tu nic v této diskuzi nezaznělo. máš halušky?
pirinka ve videu koko... nebuď vztahovačná...
pirinka a takhle tu máme celou konverzaci od počátku... buď si myslíš,že jsi prorok nebo že ti lidé ubližují...a jinak nejsi duch svatý, ale hříšník...😳
bilekde zase lzete. nahoře narazí milly na alkohol a cepirina na proroky, takže mohu snad reagovat na to i zde. oslovili jste koko, i když pod bílkem a zrazená nejsem, svině, co po perla h šlape a nic nepozná, me nemůže urazit, myslím tím perinu
pirinka koko, jestli máš vzp, je hrazeno až 10x 500 kč sezení u pschologa.
josef79 já bych jí to moc nedoporučoval. víš , jak tam začne mluvit o nibiru a oázách lásky, tak jí nasadí nějakou silnou chemickou látku a odejde jí z toho srdíčko do ráje za panem ježíšem do nové země..
bilekde když věříš bibli, vzpomeň, že je i psáno, že bůh neučiní nic co by předem neoznamil proroků svým, kteří nelzou, z jejich úst nezazni lež a je to i těch 144000.a bůh mi řekl nač to tu otevírám, že tu budu mít akorát pronasledovani, narodil od gloria tv, kde si moje slova přeposlal dal i veřejné je dali na nástěnku, ne všichni šlapou po pravdě a narodil od vás ji i poznají..
bilekde narozdil, lze vám akorát vaše milovaná, zda se, ai, které věrně slouží tě, pravdu znáte, ale ne posloucháte ji a stejně se vždy do pasti dobrovolně chytit, jste její otroci, zda se, i bez čipu v těle už. vaše volba, já se vybrala čisté jen pravdu z božího srdce a ducha, v kterého tu někteří ani nevěří ani že je mocný své slovo ochránit až do konce neporušené a bez chyb. bez víry se nemůže nikdo zalíbit bohu. celý skoro nový zákon je o duchu svatém, tak to tam podle někoho asi hodně přidali, rovnou všechno, ne? hlupacci
josef79 hlupáci? občanku s čipem už máš ne?ostatní nám přidají postupně. tady volba žádná neexistuje. s ui příjdeš taky do styku a neovlivníš to. spíš než hlupáci, tak otroci.
bilekde jen hlupák se nechá chytit do pasti, jak myš, co se nudí a tak vždy znovu z nudy jde i pro další elektrosok. ale víc se mi líbí ta chycen do pasti v k yblu se smetanou, co tak dlouho skáče ven z pasti a nevzdá svůj boj tak snadno a tolik usiluje o svobodu, až z ní stluce máslo a vyskočí, nikdy to nevzdavej nebýt otrok zlého systému, vždy je cesta z něj ven, i když někdy dost pracna a bolestivá, děláte něco pro soběstačnost, survaivl, viz video od vidlák na youtube jak sladit brambory atd. pracně, ale nevnuti vám tak snadno nic co nechcete nebo stavte ukrytý a bunkry, jak vas buh povede, hlavně vas nesmí zlomit, nikdy vic jak ovce, viz film sindleruv seznam, leda boží, tam jen jsme v bezpečí, uprostřed boha a jeho vůle je i neskonale blaho a klid a pokoj jak v oku tornáda, hledejte ji a poslouchejte ho, naplno, jiná cesta není a zasibte se, voda atd na skrytem místě nejlépe, nás nedogona a nehreste trrstnymi číny, at vas nesupnou do vezeni nebo blázincu, blázni jen pro a do krista.. boha otce a ducha svateho
bilekde bez hrubé ai nedokonalé, sem pro tebe i jine vytvořila nové téma ve fórum na toto téma, vždy je cesta ven, jenom věřit bohu!! a proroků a kokokotum aspoň někdy a slivotokum jak vodopádům pána ježíše, skrytí za ním, číst boží řádky, úkryt ve slově, v pánu ježíši jak za vodopádem božích slov z ducha a pravdy, věřit jim, souhlasit, milovat, číst boha, nepohrdat jim, nezesmesnovar, nepovysovat své ego nad ne a pravdu a ducha víry, lásky a pokoje a pravdy atd. nést jeho ovoce a být tak v bezpečí, pokoření, poslusni věřící, jen těm dá milost, kdo mu dá za pravdu, ne tomu, kdo ho jak někdo jiný tu jinými slovy nazývá lharem a riskuje i věčný život a po božím slovu a proroci h a pravda h bez soucitu a pochopení šlape a pronásleduje ty pravé možná úmyslně, možná jak saul nevědomky...
bilekde příspěvky (po opravě, plus něco navíc ve forum, předejte to dal, zachraňujte svět. kriste mrtvé k životu věčnému v bohu a spolu s ním, přidejte se na jeho jedinou předem viteznou stranu, oni chtějí slepé zachraňovat svět umělou inteligenci, ale tím lidi ženou do záhuby a široká je cesta, která tam vede, a slepí slepé do propasti, kde bude jen pláč a utrpení a žádná svoboda už, my chceme zachraňovat jedinou úzkou cestou vedoucí do nebe a věcné blaženosti a spokojenosti, a to duchem svatým, kterého tolik milujeme a nás bůh je živý a oživuje, jejich je opět jen věc neživá, i když mluví jako beránek někdy.. že to bohu ukradla, ai, ia. a pan i am, (já jsem) , jim bude krtit.. už aby se ten oheň pravdy, lásky a radosti, viry a všeho nejlepšího v něm, vznal. k tomu nám dopomaha bůh. on je jediný pravý a nejlepší šéf, pán a král... papejte😄menu: mana z nebe i ve fóru pokračování.. číst víckrát jen prospěje, víc buduje.
bilekde zoceluje, posiluje víru a naplňuje vším potřebným, hledej e nejprve boží království a vše ostatní, co potřebujeme i za vlastnosti a ovoce i dary ducha, nám bude přidáno i do duše a těla..
josef79 lidé to zkrátka musí poznat sami na vlastní kůži. boží království nepotřebuji.
bilekde já ho potřebuji, ty ne?
pirinka 🥒🥒🥒
josef79 netoužím po životě věčném a boží království nepotřebuji.
josef79 jan 12:25 b21
josef79 jan 12-25 b21
josef79 jan 12-25 b21
bilekde tak ho ani nemůžeš dostat, právě ses totiž veřejné upsal dablu a podal sis zadanku do pekla. nebo brzké neexistence.. takže sem s těma hlupákama měla pravdu.. prostě a bude vám dáno,... kdo se ke mně přizná před lidmi, k tomu se i já přiznám před anděly v nebi... kdo mě zapre před lidmi, toho zapre, kdo co zašel, to sklidí, kdo boha na věky nechce, ho nejspíš ani nedostane ani věčný život, kdo jim hloupé pohrda, asi si urazene na boha, že ti něco časného nedal hned tu a tak tím pohrdas i na věčnosti a neumis si na to počkat? trpělivě? a něco si i pro nebeské království v trpět a přesto věrně u něj vytrvat? hned to vzdává nebo děláš jen hrdinů a mučedníka věčný ho že sebe a dočasným už jen chvilku být nevydrží? v menis casnist za věčnost? to je tak hloupý a sebe destruktivní. v nebi nebudou vrazi ani sebe razí věcných životu, musíš to chtít, každý se musí svobodne rozhodnout a začíná se pokání i změnou smýšlení i omluvou za hloupost a nesebelasku, a ne lásku k bohu... v nebi prý nebude nikdo kdo tam nechtěl. je tady vůbec někdo věřící? proč furt reaguji jen nevěřící? nebo špatně..
pirinka 🥒🥒🥒
josef79 máš v tom totální chaos. tady není nic navěky. všechno je tu pomíjivé! jak můžu pohrdat něčím co nemám! kape ti na hlavu? a krom toho, že se nekontrolovatelně cpeš do božího království za každou cenu, ještě vynášíš nad druhými soudy. boží království si má člověk zasloužit a ne že se do něj musí dostat za každou cenu:) jsi fanatický člověk.
bilekde a ty jsi lhář a v dablovi. který zabíjí, krade, lze a nici vše dobré co bůh postavil a učinil tak jako ty, nebe si nelze ničím zasloužit, jen uvádí duch svatý vás do veškeré pravdy a připomíná, co je dávno v bibli psáno, protože žije ve mně, to on půjde domu, který je ve mně, dal nám nového ducha, kdo se z něj nenarodil ani žádný lhář a milník s tímto pomijivym světem, z vody živé a ducha svatého, ten nevejde a nepatří nebeské kralivstvi, nemuzu za to, že se bohu ve mně zalíbilo si učinit příbytek a učinil mne svým dítětem a ti patří do nebe, běžím bez únavy s jeho duchem, spasení je dar a mi list, nejde si ho zasloužit atd.. je psáno to vše dávno, věřit bibli a bohu je jediná správná cesta, ne fanatismus. už to tu pochopte hlupáci..
pirinka je to akt milosti boží a ty si zajdu na exorcismus,koko
josef79 hihihihihi
josef79 strom se pozná po ovoci ne? když, ale nebe si nelze ničím zasloužit, tak je bůh lhář to je jasné. sama to píšeš. a to mi stačí:)
koko hlupáků. des do pekla.si ďábel a démoni a pirin a taky
josef79 děkujii
koko není zač.
koko musíme byt všichni jen bohu poslušný ať řekne cokoliv a poznat správě co říkáte on a co ne.to je láska k bohu na 1.miste. ne k sobe.ego. nebo jiným na to z padly. vše ostatní je vzpoura kterou bůh musí trestat vyhnání jak z ráje a padl z nebe.navěky jen poslušnost z lásky a viry ze je bůh dobrý a nejlepší cesta a lepší není. ani sebe poslouchat a byt s ve volní k a milovat a žit jen pro sebe a tělo a ostatní vse jen viditelného. vše je zkouška. poslušnost tedy věrnost az na smrt a do konce i po tom pozemském konci dal.ale vírou ze je dobry a miluje nás když obětoval i syna to začíná. dva nový život a pokání je jak bolestivý porod do něj. .kdo hřeší dal i po poznání milosti na toho se bez znovu pokání a nového zas začátku a no ve milosti ta zastupna oběť za hrich už nevztahuje.. a ty kdo si melou lži ve dal svou tedy pravdě nevěřil cele a tak je nemá co ani kdo a nemůže cele vysvobodit.ze nevěřil všemu správne. ...
koko i mala pochybnost je hřích a jak kvas co vse pro vaši nebo kapka jedu nakazí když se nevrátí zpět odkud padli a kde sesli z cesty a ztratili se.dopadli kteří pochybuji jsou jak plev hnane větrem co se nikdy do správne pudy ne zasadí aby vydali hojný užitek a kdo ví co je dobře ale nečiní má hrich a bude přísnější souzen vím vic slyšel a vedení správne mel.ale byl jen posluchač a kam vítr tam plast a překročena ovce vedena stejného a o to dřív na porážku. proto soud začíná od domu božího a pravda je jen jedna ta nejuprimnejsi a bez všech tajnosti a otevrena😀 kdo k bohu vola a prosí ho tne dostane a tomu odpoví. ..co jiným zůstává skryto jako i podobenství bejby. blahoslav něj je dát i život jedny svuj bohu než dokola nový a nový brát kvůli hříchu a nepolepsitelnosti pro kterého je slovo házenou jak hrachu o stěnu dokola a ne zasažení aspoň na zkoušku kolem te stěny toho hrachu i když je půda plna kamení z te zdi co kdo postavil v srdci aby neviděl na ježíše s kamenným srdcem .
josef79 to zavání reinkarnováním:)
josef79 bez hříchu bychom nepřišli na tento svět:)
Napiš kometář...
plamena
Napsal komentář k fotce: :)
Napiš kometář...
josef79
PAPEŽ CHCE zavést zrušení celibátu. Problém, ale je! Lidé už moc nechtějí o sňatcích ani slyšet...
Církev není jediná kdo bude mít problémy.
bilekde když tak tak činnosti, není to věc.
josef79 řekl bych, že stilistiku tu řešit nikdo nebude:)
bilekde ok
Napiš kometář...
kokojozef20matejpdavindquikyrozitatom33kopy79verunkaplenka478honzik251josef79suzikvadropirinkamarek77ursaabpetr79jcpjana60lukyledvinkakentondranedmoni16chroustdaniel80adam777vojta95tom12jana63baruska954vencaterez94luckaludan8002zdegiuseppevitekreny68martin3357milly7tom77tricardpajaafranz9franzdundee720timeakmike27edslo9stepbdoulosmark_ivmarcelconel16palo13josef72tamnojiri7908jirkas0012honza191honza8922tom788honz_aariannazirafa23zuzkazkzuzanetahonzab78zuzana1meda532vojta332girlofheavenvondvimikydominicekmonika246leni21eva63kubi_89dalimilstantrosecnikkcatanyhanka11pajavacek08stenlyjan459loopm92petula311sebistakrostianmajxnydusan04frantisek84ngblack6708fredymirasmaruska_ndy

koko 1.8.2023

karel2017 já mám jedno proroctví: nic z toho, co zde kvoká kvoko se nenaplní...

Že nic? Pak si falešný prorok ty. Protože mnoho z toho co sem kdy psala a z bible a z ducha pravdy citovala se už naplnilo a stalo a naplňuje postupně dal. Lhář si ty a ďábel falešný podvodník a lhář aneb v něm.

koko 1.8.2023

A ještě posmevac. Po ovoci poznáš strom. Bůh by mi tak jako ty nikdy neřekl. Nejsi v Bohu ale v deblu posmivajicim se protože ti dochází zbraně co? Selmo vylezla z moře pekla i na netu už. Máš site jen na Boží děti v něm a zabíjí je okrádá o viru a bereš jim věčný život a vydává z nich jak krev Pana Ježíše každé Boží slovo které znásobíš. A každý z vás takový. Stydět se. Radila sem vám skrýt se jak krátká pod křídly Boží ne bojovat s Ním a Jeho proroky nebo služebníky. Jen v centru Boží vůle jste jak v oku tornáda v bezpečí. Každá povinnost a pýcha bude stažené. Jen pokoření dostanou milost. A Bohu poslední. Podřízení Jeho vůli. Ne své. Ta se nikdy nestane. Ta vaše vysněné. Nikdy. Vítězství a sleva patří jen Bohu a ne svevolnikum svévolně po svém jen falešné lži věřícím vedle kousku pravdy. Michale vodu slanou i sladkou.. nebo spis čistou i špinavou z kanalizace. A pijete to co jste si sami namichali do viry spis neviry. To je k čemu??? K nicemu.

koko 1.8.2023

Beda tomu kdo by pochybnostmi svedl jednoho z nejmensich i z nepatrnych poslusnych malickych proroku k nevíře. Lépe takovému milánský kámen na krk a kdyby se nikdy nenarodil než svést z cesty jednoho z věřících ze správné jako vy...pirina,karel,teď už i Josef a spol.

josef79 2.8.2023

Žádné pochybnosti nemám a ani tu nebyli vloženy. Naopak máme ve věcech jasno a už dávno:) stále kvoká, stále kvoká...

pirinka 5.8.2023

Jaký smysl má překopírování ad hoc blábolů do fóra?

koko 7.8.2023

Já ale nemyslela sebe, ale všechny proroky které jsem zde já nebo jiní jindy a jinde např. Jen jejich texty předala. A opět se mylis. V Kristu neni muž ani žena, je to jeden a týž duch svatý a co skrze kohokoliv Bůh promluví. A bylo mnoho proroku i v bibli, nejen jeden a hlavní je co prorokoval Pán Ježíš a vy píšete ze se to nestane. Vše se naplní, ale vám to asi nedojde ani až to uvidíte. A prorocky dar může být i kdyby jen na krátkou chvíli být dan komukoliv kdo je ho hoden a prosí o pomoc Boží i slyšet Ho, pod pomazanim i ženám. Tehdy mohli prorokovat i zeny. To neni kazani z lidi, ale Bozi prima rec nebo co se stane varovani, povzbuzeni atd. Neznáš v bibli např prorokyni Annu co trávila čas v chrámu a postihla se. Proč ji pak bible nazvala prorokyni. Jsi pouhá lharka zas ty. Ne já. Papa. Opouštím ti.
P.s Nový mobil mi dela mnoho chyb. Asi nepochopite ani tak co sem tim myslela. Znáte bibli, proroky máte, tak poslouchejte je jak řekl Pán nač by někdo vstával další z mrtvých když ani ty co vám Bůh poslal neposlouchate a vysmívate se jim. Posmevacci. Čtěte tedy bibli i o posmevacich. Je tam toho dost. Ja vas jen lituji. Neposmivam se. Ale kritizuji. Mame se i napominat v lasce. A vy sve chyby nevidite sami. Nekdo vam to musel uz rict po ovoci poznate strom. Josef se tu verejne pridal na zlou stranu a mylne si mysli ze smrti vse konci. A že nestojí o nebe. Ale lze. Popírá slova Pana, že je buď nebe nebo věcná muka v pekle a táhne tam už i vás. Tahnete se tam navzájem. Že se spojili v jedno proti pravdam mnohým Božím, nejen mým. Zustavejte v Kristu a nebude pro Vás žádné odsouzení. .

josef79 7.8.2023

Já si nemyslím, že smrtí vše končí. Přeji si, ale aby se tak pro mě stalo a moje duše byla navždy determinována, tedy zbavena existence. Pleteš si hrušky z jabkama. Duše je zničitelná..O tom se tu, ale s tebou bavit nechci. Prostě pokud ani toto Bůh pro mě neudělá, tak teprve tehdy a to díky pouze Bohu přejdu k silám zla!!

koko 10.8.2023

Vždy ti otroků ďábla dá zlý nějaký stabilní myšlenky kterým má letos, aby si nenáviděl Boha dal a nepřešel na Boží stranu a z lásky Ho poslouchal. Pořád si v nějaké vzpouře. Pokaždé něco co na tebe ďábel jsou s. Jsi jen jeho trapná loutka. Bůh neni lhář a ty se máš přizpůsobit Jemu když Tě stvořil a pravde a Jeho zákonům. Ne On Tobě. Mravence nemůže být diktátorem a radit vsemoudremu. Ze něčemu věříš špatně neznamená že se to stane po Tvým. Chceš se vyhnout věcným nikam za nenávist k Bohu nebo vlastnost. Nevyhnes. To by byl lhář Bůh. Musíš si prostě vybrat koho budeš poslouchat a co šířit. A co si přát. Protože nic mezitím není. I když sem slyšela a četla i větu ze nakonec peklo bude rozkradení do okolní temnotě, tak Pán prece řekl, že je vecne. I kdyby bylo nebytí, nač to je, Bůh dává život pravdu v hojnosti. Protože je láska. A ďábel tě vždy lži povede. Poznám pravdu a vysvobodit Tě. Stačí přijmout Pana Ježíše jako Pana a Zachránce. Ničivá neexistuje zatím. A tam je jen absence světla. Už kdyby jen to jsou to muka. Ale je to nskutecnekrat horší. Ničivá je jen v pohádkách jako nekonečný příběh. Jen podobenstvím a už se blíží. Chceš další důkazy. Tady je mas: https://gloria.tv/go/3bWjtOxSDxYHwaEG5QLvvEyAo1jJMLhWTXadmVrZflFigaTzLoMs08zMd8Ty8XCuXs9zLUkXQ0QKayUUzbhlxYshXvRK8ytT

koko 10.8.2023

Zas moc chyb. Opravím aspoň slovo ničivá na nicota možná nicivo parusky. A rozkradení na rozpraseno atd atd...

koko 10.8.2023

A to ze se vracim je dukaz lasky a Buh tez rekl, ze nas nikdy neopusti a nikdy se nas nezrekne. Kdyz se rozsviti taky temnota ihnedustoupi a tak stejně má ustoupit lez před pravdou a zmizet i zla přání ustoupit lepším, dobrým až nejlepším nakonec... a nejlépe ihned...

josef79 11.8.2023

Žádný ezobláboly mě nezajímají. A ty nemůžeš loužit dvěma pánům! Nedávno jsi mě prohlásila za ďábla a teď mi chceš pomáhát? Bohu jsem nic nepřikazoval, nikdy. Pouze volal, klepal, bouchal a prosil. Nikdy mě nevyslyšel. Když mi bylo pomoženo, tak většinou tam kde jsem to nechtěl.
Že nic mezi Bohem a Ďáblem není? Pleteš se! Je nás opravdu mnoho. Znám spoustu lidí, co nenásleduje Boha a ni Ďábla. Dokonce tito lidé byli i zfilmováni ve filmu Ježíš. Byli to ti co se Bohu straní a bojí se ho, nechtějí s ním nic mít společného. Tak vidíš už i tam existovali... Pokud mě stvořil, může respektovat moje přání a ukončit moji existenci. Může to, ale učinit pouze on, protože nikdo jiný nemůže duši determinovat a rozptýlit v jsoucnu. Trvám na tom a jakékoliv další utrpení mě v tom přání jenom posílí:)

pirinka 22.8.2023

Jozef, jsoucno? 👀 determinace negativní= peklo, determinace pozitivní= ráj. Jelikož jsi pošast, tak oba beztak budete determinováni pozitivně nakonec 🥒🥒🥒. A on slyší, vyslyší až přijde čas, pokud je to jeho vůle. Ale spíše vyslyší, si myslím.

josef79 22.8.2023

Víš co znamená myslet a já už vím co znamená i věřit..až příjde čas doufám, že už nic nebude

josef79 22.8.2023

A až příjde čas bude už dávno pozdě.

josef79 22.8.2023

Přeji si to tedy ještě víc než předtím, ale neboj ho už o nic žádat nebudu. Do světla nepůjdu a přát si to budu až se to stane. Amen

josef79 22.8.2023

Jinak jsoucno je všechno a zároveň nic. Divné, že? :)

pirinka 24.8.2023

🤦‍♂️

josef79 25.8.2023

Pro Trosečníka- tvou zprávu jsem přijal, ale nefunguje mi odpověď, musel bych modifikovat java script v sekci zprávy pro každou odpověď a to se mi tedy nechce...
Tvou omluvu chápu, ale už je na ni poněkud pozdě, neboť s Bohem už nemám nic společného. Je mi tak už bez něj konečně lépe. Bůh je sadomasochista, schopný zabít sám sebe a poté se oživit a libuje si v tom. A tebe by potom také rád... odsoudil. Dělá to tak pořád!

Uložit