❣️JA PRICHAZIM❤️❤️❤️

Všechna PROROCTVÍ, která mají být splněna před vytržením, SE USKUTEČNÍ OPRAVDU RYCHLE a budou přinejmenším šokující a překvapivá. Všechny národy Země budou uprostřed toho všeho.>

>MŮJ PŘÍCHOD NENÍ ZA TÝDNY, měsíce nebo roky, JE TO JEN ZA DNY, takže buďte připraveni, Mé děti, rychle opustit tuto Zemi. Vzpamatujte se a vězte, že hle, JÁ JSEM je s vámi a JÁ JSEM na vás dohlíží. VŠICHNI TI MALÍ A VŠICHNI ti, kteří jsou SVATÍ a čekají na Můj návrat, BUDOU VZATI DOMŮ, aby byli se Mnou po celou věčnost. Brzy a VELMI BRZY TO PRO VÁS SKONČÍ.“

>VZHLÍŽEJTE VZHŮRU a UVIDÍTE MĚ A BARVY, které se brzy objeví, a TŘI DNY TEMNOTY, které se stanou. Miluji vás všechny a čekám, až VÁS VŠECHNY UVIDÍM TVÁŘÍ V TVÁŘ. Přijď, Boží dítě, Má dcero a zvedni hlavu, PROTOŽE PŘICHÁZÍM RYCHLE.>

Yeshua Ha Mashiach!
JÁ PŘICHÁZÍM!

mdo bilekde 27.6.2023

komentáře: (4)


bilekde 27.6.2023

Ferda: není to o covidu ale o nanotechnologii.
koko: o tom je na gloria tv pod terezouK taky nove video.sem si ho dnes nahrávala. chtějí na zemi démoni už jen zachovat kiborgy. tedy po te temnotě az zas svitne a tem kdo to preziji zas pomůžou převlečení třebas za mimozemšťany tentokrát třeba znovu k elektřině a k tem nejhnusnějším do pekla vedoucím technologiím. ale neočkování se moc nemusí radovat. máme to prý od očkovaných s kterými zijeme v tělech prý taky a v dechujem to i když to na nás letadlama prý rozprašují. je to už prý v mase v půdě vode a proste všude. svět už je tim zamořen a pomůže jen modlitba. pisu na vse prý. protoze to jen četla. slyšela a viděla v mnohých videích a informacích uniklých. oni se tou genocidou už ani netají ale chlubí. ďábel nenávidí vse živé a stvořene po Božím a chce tu mít jen uměle lidi takže ty katastrofy a vymírání hlavně i kvůli těm planetam poblíž země i slunce které bude zakryto a nejen zima zas ale prostě hrůzy které člověk nesmí ani z okna zahlédnout aby neumrel strachy a modlit se v bezpečí a anděly SVATÝMI chráněných domech a ukrytech i po pádu asteroidu na chvíli odhaduji a to vše má byť záchrana na poslední chvíli abychom mohli do nebe než by z nas všech udělali roboty a umělou inteligenci protože už to mají v tělech prý snad všichni ty nanoroboty. Viz video u Terezky na Gloria TV že dne kolem 20.cervna. Nutno číst i dny předešlé hlavně pokyny co dělat a dělat to. Nebýt jen posluchač. Jinak jsme nahraný..

koko oprava: katastrofy.plus omluva za chyby.já se taky nebojím. já du proste dom a hotovo.než bude pozde.první den temnoty jdou věrni Bohu na meeting školení do povětří a zmizí do nebe všechny male deti a v nových tělech se 144000 vrátí a budou pomáhat asi po 40 dni.všem kteří budou chtít uvěřit. Bůh má plán. ďábel nad všemi proste nevyhraje a hotovo.ale tyto vyškolení Boží vyvoleni musejí poslouchat lidi na slovo atd. navštivte terezu dokud tam ty potřebné informace jsou.kdo hledá najde. pokoj a lásku v duši vam všem. zas mizím. brzy v novych tělech. Pa
Napiš kometář...
koko
VAROVANI na gloria tv TerezaK kterou i s každým jejím příspěvkem rozkliknes. Momentalne tam Bůh vyzval okamžité ihned opustit primorske státy např v Americe. Velký asteroid má dopadnout poblíž Portorika prý. Tedy i 3 dny temnoty kdy nesmí člověk vyjít z domu nebo bunkru nebo jak se kdo připravil. Bude peklo na zemi a bez elektriny a vy jste nepripraveni a prorokům se jen smáli. Tak jak VAM MUZE BŮH Pomoct. Může! Co je u lidí nemožné, u Boha možné je! Viz výše a dříve řečeno..

bilekde 28.6.2023

Každý z nás prošel cestou svého pobytu na Zemi. Jsme zajatci v cizí zemi a nerozumíme jejímu jazyku nebo zvykům.

Ale ti, kteří Mě znají, následovali Moje pravidla a dělali to, co je spravedlivé, nemají žádné jazykové bariéry ani zvyky, které by jim byly cizí. Znají Mě. Následují Mé Slovo. Cesta, kterou si vytvořili, je NA ÚZKÉ CESTĚ. Dali Mi svůj život a TEĎ JE JEJICH ČAS ZAZÁŘIT. Jejich světlo bude takové, že budou vidět z dálky. Jejich tvář bude vyzařovat Můj jas. Každý se stane podobný majáku světla, lásky a naděje, až se k nim mnozí budou hrnout, aby získali odpovědi. TYTO MAJÁKY BUDOU PŘEDSTAVOVAT MĚ A MÉ KRÁLOVSTVÍ. Nespočet duší bude tíhnout ke světlu, které v podstatě jsem já (Já Jsem).

josef79 30.6.2023

TY PŘICHÁZÍŠ A MY ODCHÁZÍME!
https://www.idnes.cz/zpravy/revue/spolecnost/katarina-pavelekova-herecka-asistovana-sebevrazda-eutanazie.A230630_080457_lidicky_sub

koko 18.7.2023

Koko haum. (Home) taky jedna pisen:))))) Já ja je koko ju MB o ja ja jee:)) Koukej sem koukej tam dneska pro tebe Dobrou schovku mam.... za tatkou smoulou s mou love (laskou) a s mou linkou (vyrobni na letacky třeba a zasobicky) i smoulicku s pusinkou a úsměvem na licku:))) pacholicku. Bůh nás miluje. Všechno bude a stane se co se má stát. Bůh si nás chce brzy shromáždit do bezpeci jak kuřátka pod křídla kvocny. Nic vic nic min a zachránit před souzeni světa kterém nikdy nebylo tak hrozne a nebude. Co se vám na tom nelibi. Tak si tu Pepco suž když nechceš jít už. Nikdo nikoho nenutí. Spasení je ale za virů ne opak... Nac strach a pak zivota vecneho v Bozi blazenosti a slave krach??

Uložit