Chvalte Hospodina z nebes, chvalte ho ve výšinách.

Chvalte ho všichni jeho andělé. Neboť vyvýšené je jeho jméno...Jeho velebnost je nad nebem a zemí.
Zpívejte Králi píseň novou, píseň díků.
Chvála, chvála, chvála Tobě Pane. Neboť Ty jsi hoden, hoden naší chvály, chvála, chvála tobě Pane...
Přidáte se někdo ke mě? Můžeme Pána chválit spolu...

mdo ejmi 17.6.2023

komentáře: (3)


bilekde 21.6.2023

Ferda: není to o covidu ale o nanotechnologii.
koko: o tom je na gloria tv pod terezouK taky nove video.sem si ho dnes nahrávala. chtějí na zemi démoni už jen zachovat kiborgy. tedy po te temnotě az zas svitne a tem kdo to preziji zas pomůžou převlečení třebas za mimozemšťany tentokrát třeba znovu k elektřině a k tem nejhnusnějším do pekla vedoucím technologiím. ale neočkování se moc nemusí radovat. máme to prý od očkovaných s kterými zijeme v tělech prý taky a v dechujem to i když to na nás letadlama prý rozprašují. je to už prý v mase v půdě vode a proste všude. svět už je tim zamořen a pomůže jen modlitba. pisu na vse prý. protoze to jen četla. slyšela a viděla v mnohých videích a informacích uniklých. oni se tou genocidou už ani netají ale chlubí. ďábel nenávidí vse živé a stvořene po Božím a chce tu mít jen uměle lidi takže ty katastrofy a vymírání hlavně i kvůli těm planetam poblíž země i slunce které bude zakryto a nejen zima zas ale prostě hrůzy které člověk nesmí ani z okna zahlédnout aby neumrel strachy a modlit se v bezpečí a anděly SVATÝMI chráněných domech a ukrytech i po pádu asteroidu na chvíli odhaduji a to vše má byť záchrana na poslední chvíli abychom mohli do nebe než by z nas všech udělali roboty a umělou inteligenci protože už to mají v tělech prý snad všichni ty nanoroboty. Viz video u Terezky na Gloria TV že dne kolem 20.cervna. Nutno číst i dny předešlé hlavně pokyny co dělat a dělat to. Nebýt jen posluchač. Jinak jsme nahraný..

koko oprava: katastrofy.plus omluva za chyby.já se taky nebojím. já du proste dom a hotovo.než bude pozde.první den temnoty jdou věrni Bohu na meeting školení do povětří a zmizí do nebe všechny male deti a v nových tělech se 144000 vrátí a budou pomáhat asi po 40 dni.všem kteří budou chtít uvěřit. Bůh má plán. ďábel nad všemi proste nevyhraje a hotovo.ale tyto vyškolení Boží vyvoleni musejí poslouchat lidi na slovo atd. navštivte terezu dokud tam ty potřebné informace jsou.kdo hledá najde. pokoj a lásku v duši vam všem. zas mizím. brzy v novych tělech. Pa
Napiš kometář...
koko
VAROVANI na gloria tv TerezaK kterou i s každým jejím příspěvkem rozkliknes. Momentalne tam Bůh vyzval okamžité ihned opustit primorske státy např v Americe. Velký asteroid má dopadnout poblíž Portorika prý. Tedy i 3 dny temnoty kdy nesmí člověk vyjít z domu nebo bunkru nebo jak se kdo připravil. Bude peklo na zemi a bez elektriny a vy jste nepripraveni a prorokům se jen smáli. Tak jak VAM MUZE BŮH POMOCT

josef79 21.6.2023

Zatím ve výšinách nejsme, tak žádná chvála nebude:)) !!
Jenže nanotechnologie nám nezpůsobuje covid.. Co by Vám nemělo uniknout je tady.. Není to dlouhé čtení, nebojte..
https://vtm.zive.cz/clanky/covid-19-muze-zpusobit-spojovani-mozkovych-bunek-a-vyvolat-chronicke-neurologicke-problemy/sc-870-a-222673/default.aspx

Jinak ten příspěvek Koko je mnohem víc než kritický! Kde je vykoupení a spasení Země?? hmm?
Žijeme v pekle a proto by jste chtěli domů?
Lidé se tu budou pěstovat, jako ovoce či jiná zelenina! Budeš neposlušná, vymění Tě jako žárovku, lusknutím prstu a umělé inteligenci nikdo nebude schopný oponovat!
https://ct24.ceskatelevize.cz/veda/3593608-vedci-vytvorili-umela-lidska-embrya-bez-spermie-a-vajicka-vyzkum-vyvolal-kontroverze

Každý kdo mě zná ví, že jsem již v roce 1999 řekl, že bude v ČR někdy kolem roku 2025 třetí světová válka, což už je za dva roky. Obraz už má jasné kontury a lidem co se tomu smáli sklaplo.
V ráji o duše z pekla není zájem a mají se tam k nim hůř než kdyby jste měli lepru.

josef79 21.6.2023

Tady jede Hell..

Uložit