Nechte minulost minulosti, připravte se domů

na místo, kudy chodí Buh, místo, kam nepřítel nemůže přijít, místo, kde budete mít naprostou svobodu.> Poté dostáváme instrukce pro pole sklizně.)

Slyšeli jste Mé Slovo k Mým Milovaným z nejvyšších nebes. Čas na mluvení skončil. Teď je čas na pohyb.>
Selah
Dodatek: Pro vás, kteří nevěříte, počkejte chvíli na potvrzení. Když Moji Nevěstu nebude možné najít a řekne se, že je nezvěstná, nehledejte dál, je se Mnou.

mdo bilekde 30.4.2023

komentáře: (3)


bilekde 1.5.2023

Pojďme domu, dříve než bude pozdě. I když nejsme Rusové.. Myslím tím, nezmeskat vytržení, plnit se olejem Ducha pravdy a lásky, dřív než bude pozdě a dveře na Boží hostinu se zavřou.. Go home.... Pravda nás vysvobodi, věřme ji, hledejme, prosme o ní a dostaneme ji i do srdce svého i jiných... Chtějme ji. Zvítězí nad každou lzi i nenávisti i válkami a pohromami..

bilekde 21.6.2023

Ferda: není to o covidu ale o nanotechnologii.
koko: o tom je na gloria tv pod terezouK taky nove video.sem si ho dnes nahrávala. chtějí na zemi démoni už jen zachovat kiborgy. tedy po te temnotě az zas svitne a tem kdo to preziji zas pomůžou převlečení třebas za mimozemšťany tentokrát třeba znovu k elektřině a k tem nejhnusnějším do pekla vedoucím technologiím. ale neočkování se moc nemusí radovat. máme to prý od očkovaných s kterými zijeme v tělech prý taky a v dechujem to i když to na nás letadlama prý rozprašují. je to už prý v mase v půdě vode a proste všude. svět už je tim zamořen a pomůže jen modlitba. pisu na vse prý. protoze to jen četla. slyšela a viděla v mnohých videích a informacích uniklých. oni se tou genocidou už ani netají ale chlubí. ďábel nenávidí vse živé a stvořene po Božím a chce tu mít jen uměle lidi takže ty katastrofy a vymírání hlavně i kvůli těm planetam poblíž země i slunce které bude zakryto a nejen zima zas ale prostě hrůzy které člověk nesmí ani z okna zahlédnout aby neumrel strachy a modlit se v bezpečí a anděly SVATÝMI chráněných domech a ukrytech i po pádu asteroidu na chvíli odhaduji a to vše má byť záchrana na poslední chvíli abychom mohli do nebe než by z nas všech udělali roboty a umělou inteligenci protože už to mají v tělech prý snad všichni ty nanoroboty. Viz video u Terezky na Gloria TV že dne kolem 20.cervna. Nutno číst i dny předešlé hlavně pokyny co dělat a dělat to. Nebýt jen posluchač. Jinak jsme nahraný..

koko oprava: katastrofy.plus omluva za chyby.já se taky nebojím. já du proste dom a hotovo.než bude pozde.první den temnoty jdou věrni Bohu na meeting školení do povětří a zmizí do nebe všechny male deti a v nových tělech se 144000 vrátí a budou pomáhat asi po 40 dni.všem kteří budou chtít uvěřit. Bůh má plán. ďábel nad všemi proste nevyhraje a hotovo.ale tyto vyškolení Boží vyvoleni musejí poslouchat lidi na slovo atd. navštivte terezu dokud tam ty potřebné informace jsou.kdo hledá najde. pokoj a lásku v duši vam všem. zas mizím. brzy v novych tělech. Pa
Napiš kometář...
koko
VAROVANI na gloria tv TerezaK kterou i s každým jejím příspěvkem rozkliknes. Momentalne tam Bůh vyzval okamžité ihned opustit primorske státy např v Americe. Velký asteroid má dopadnout poblíž Portorika prý. Tedy i 3 dny temnoty kdy nesmí člověk vyjít z domu nebo bunkru nebo jak se kdo připravil. Bude peklo na zemi a bez elektriny a vy jste nepripraveni a prorokům se jen smáli. Tak jak VAM MUZE BŮH POMOCT

bilekde 27.6.2023

Všechna PROROCTVÍ, která mají být splněna před vytržením, SE USKUTEČNÍ OPRAVDU RYCHLE a budou přinejmenším šokující a překvapivá. Všechny národy Země budou uprostřed toho všeho.>

>MŮJ PŘÍCHOD NENÍ ZA TÝDNY, měsíce nebo roky, JE TO JEN ZA DNY, takže buďte připraveni, Mé děti, rychle opustit tuto Zemi. Vzpamatujte se a vězte, že hle, JÁ JSEM je s vámi a JÁ JSEM na vás dohlíží. VŠICHNI TI MALÍ A VŠICHNI ti, kteří jsou SVATÍ a čekají na Můj návrat, BUDOU VZATI DOMŮ, aby byli se Mnou po celou věčnost. Brzy a VELMI BRZY TO PRO VÁS SKONČÍ.“

>VZHLÍŽEJTE VZHŮRU a UVIDÍTE MĚ A BARVY, které se brzy objeví, a TŘI DNY TEMNOTY, které se stanou. Miluji vás všechny a čekám, až VÁS VŠECHNY UVIDÍM TVÁŘÍ V TVÁŘ. Přijď, Boží dítě, Má dcero a zvedni hlavu, PROTOŽE PŘICHÁZÍM RYCHLE.>

Yeshua Ha Mashiach!
JÁ PŘICHÁZÍM!

Uložit