BUĎ OÁZA RADOSTI A LÁSKY V DUCHU SVATÉM ❤️❤️❤️😘😘😘🥰🥰🥰❣️❣️❣️💙

❤️❤️❤️🥰🥰🥰😘😘😘❣️❣️❣️Miluji Vas💙
----

PRAVÝ SKUTEK LÁSKY, CO ROZEHŘÁL LEDOVÉ SRDCE, nebo nač je slovo, které nikoho nezmění bez skutku skutečné lásky

Nač je a bylo slovo, které nikoho nezmění, nezměnilo natrvalo? Tak si ho přidejte víc, nebo je pak jen jak uvařené vám, pro vás z lásky, jídlo všechno, i kdyby chutné, sladké i slané, jakékoli, které máte rádi, ale jen z jiných zdrojů jej chcete, i kdyby to stejné, to od nás na vyhození, jak ta sůl, aby po něm lidé nešlapali, tak ještě dříve, že ani jsme to už nezkoušeli, dál někoho měnit, když to změnu trvalou nevypůsobilo. Ale co se dá kromě jídla v životě vychutnat si, než opět jen jídlo, ale pro duši a ducha? Pro srdce? Radost, radost, radost, slovo z kterého budete mít radost, takové tedy hledejte, když jiné nechcete už vůbec nikdy, že vás bolí slyšet pravdu celou.. Necenzurované ale i toto jiné též. Když jen takové, které vám chutná, i kdyby ne to, co přesně potřebovali, jak zdravé jídlo, které někdy nechcete, když vás po něm bolí břicho, tak jako kritiku ani od Boha, když pak srdce.., nebudete si přece ani pro tělo vybírat, když můžete mít i jiné, taková jídla, která vám nechutnají, jsem chápavý Bůh, nemyslete si, že ne. A tak to chápu a toleruji a zase chápu. Ale tak si Mě užívejte a vychutnávejte každý den i tu duchovní stravu několikrát denně, nebo jen jak to vaše jídlo pro tělo zobejte jak ptáčci sem tam něco, co vám na mysl přiletí, po celý den, ale jezte ze Mne dál cokoliv, jinak duchovně zahynete a ne že si Mne a má slova vychutnáte:) Miluji vás a tak věřte, bez víry si nic neužijete, jen s ní, jen ta vám dává radost, nejprve musíte v to dobré uvěřit a pak se teprve můžete začít radovat. Tak se povzbuzujte, povzbuzujte každý den, že jsem s vámi, že jsem vás neopustil, že jsem věrný, i když vy někdy ne, a že vy neodpadli a věříte a uvěřili jednou kdysi poprvé, když vám to někdo předal a zkuste tak podobně i k vaší i jiných radosti předat víru jakkoli někomu dalšímu dál třeba tak podobně jako vám ji někdo dřív kdysi dávno nebo ne tak dávno, co pomohlo k uvěření vám.. Třeba to, že se někdo jiný odvážně i přes výsměch lidí mnohých před lidmi ke Mně přiznal, ta jejich odvaha a láska víc ke Mně, když taková poslušnost, než láska jen k sobě a své pověsti před lidmi, jak před jinými budou vypadat, ti praví jeho víru, těch všech takových, ocení atd. Tak šiřte dál mé království na zemi a s vychutnáváním si toho, s radostí, ne jako oběť, ale s láskou, že milosrrdenství chci, a ne oběti, které vy ne. Chci, abyste svoji vůli sjednotili s mojí a měli mé slovo stále za poklad a těšili se v něm a kochali, ne trápili. Tolik vás miluji a vy nevíte jak moc, ani si to ve svých nejhlubších představách, neumíte představit, jak moc to je. Ani to nejde, protože je to velmi moc, ani na to žádná slova nestačí, žádná nedokáží moji lásku k vám, co i život položí za své přátele, popsat a ještě mnohem víc a každý den od vás trápení a bolesti trpělivě snáší dál i plivání mi do tváře, když na má slova, mé srdce vám otevřené dokořán.. A žádná slova na to nestačí, žádná to nemohou vypovědět, taková ani neexistují na zemi. Tak se těšte do nebe, neboť tam vám to mohu jiným, tím pravým jazykem, co obsáhne všechno a mnohem dokonaleji i skutkami lásky, dokazovat stále, neboť láska nejsou jen slova, ale i skutky. Hlavně ty, ale i slova, tak je slyšte dál a otevřte mi též své srdce dokořán a lásku též všem dávejte věrně a trpělivě dál jako já, i když po vás plivou, i když vás bijí a to vše třeba jen, že nechtějí, aby vstup do nebe a mé odpuštění a vše, co dávám, bylo tak snadné. Že si to nezaslouží oni ani jiní a tak nechtějí, aby to bylo tak jednoduché, nic složitého, jen za lásku vaši - jejich a víru, chtějí si to dobrými skutkami někteří zasloužit, ale to nejde, i kdyby jich bylo denně tisíce, žádným jiným skutkem se do nebe nedostaneš a svou duši nevysvobodíš, to udělá jen LÁSKA! Láska a opravdový skutek pravé dokonalé lásky, na kterou nejsou slova a už dávno vykonaný a samotným Bohem za vás všechny na kříži. Tak tě, vás, opět vyzývám, přijměte moji pomocnou ruku vám opět dnes nabízenou a z kříže podávanou a vystupte sem nahoru za mnou a utěšte mé rány, mé srdce a obějměte mě na tom kříži, a svoji láskou i polibkem stvrďte navždy už naše nekonečné přátelství a i vaší nejen mojí, nekonečnou láskou k vám, tak i tou vaší ke mně, že mi též až na smrt věrnými přátely zůstanete. Velmi moc vás miluji, je to velmi moc, tak mi uvěřte a nedívejte se na okolnosti vaše, jak žijete, že to tak nevypadá někdy, když se vám děje zlé, že vás někdo jiný, kdo vás nenávidí, chce ode mne odradit a mé lásky a toho uvěřit mi. Ale dívejte se stále na to, jak za vás umírám, dnes a denně za každý váš nový další a další hřích, když si nedáte říct a dál mi nevěříte a po mé lásce i slovech i odpuštění vám, šlapete. Prosím, už si dejte říct a přijměte mé odpuštění, natrvalo a stále a odpouštějte tak stejně i jiným jako i vy ve mne nyní a navždy od teď i za jiné ve mne a se mnou za jejich i jiných hříchy po té, co jsem vás dokonale též očistil, za ně též spolu se mnou umíráte, aby i jim bylo odpuštěno. A stále svůj život na oltář i za jiné vydáváte, tak jak chcete, aby i vám Bůh odpustil a jak to chtěli, když za mnou i ke kříži přišli. Prosím, udělejte tak, protože jen tudy, jen touto cestou vede cesta do nebe, skrze můj kříž a skrze odpuštění vám, jen tak vejdete do nebe a pak skrze svůj kříž a odpouštění jiným i jiné ke Mně tím stejným jako i já vás k sobě a k Otci, i je přivedete, úplně stejnou cestou. Ale už ne sami za sebe nikdy, ale jen ve Mně a mojí lásce, co i život za jiné vydává, navždy. Jen tudy vede cesta k dokonalému odpuštění i očištění vás, neboť jak vám může váš nebeský Otec odpustit vaše hříchy, když nebo pokud dál nedokážete odpouštět i vy jiným i mnohem méně, než vy kdy udělali a já vám to dokázal? Jak může? Pokud i já jim odpouštím? A Můj Otec? (Buhjetady@post.cz)

Milujte se navzájem jako já jsem miloval vás a odpouštějte si. Zůstávejte ve mne dětičky moje, zůstávejte v Bohu V Lásce atd. Neboť vás velmi moc, mnoho miluji, milujte též. Amen amen, amen, pravý skutek, co rozehřál ledové srdce a otevřel dokořán i toto je, tak si važte lásky, která i za druhého vlastní život, nejen pověst a vše jiné, vydává a nešlapejte po ní, ale dychtěte a tužte též a DÁL A DÁL, ZNOVU A ZNOVU, VĚRNĚ KAŽDÝ DEN, NEUSTÁLE. Amen. S láskou my všichni zde, plus celé nebe:)) K tomu vám dopomáhej Bůh.. Nekonečné a trvalé velké a mocné AMEN.:) Radujte se v Pánu vždycky, zůstáváte-li v Něm:) Váš pokrm je přece i činit Boží vůli jako i Můj- Duch Pána Ježíše, Duch svatý, Bůh na zemi, seslaný Vám všem na pomoc, kdo toužíte po tom, který jediný spasil, zachránil navěky vaše duše a tečka. Pokud zůstanete v Něm a zůstáváte? (kontakt na předávající jen Slova Boží: 777337989)

Po ovoci poznáš strom i ovci, pokud milujete tak velmi moc jako ten, který i život za své děti i ovečky cizí ještě, celým srdcem vydává, znovu a znovu, trpělivě a věrně, potom se radujte.:) Vrcholem radosti je být uprostřed Boží vůle, v jejím centru jak v oku tornáda v bezpečí tak, ať se bude dít cokoliv, vždy milujíc Boha a odpouštějící jako i vám On i vy jiným. Navěky. K tomu Vám pomáhá i nyní Bůh:)

mdo bilekde 1.4.2023

komentáře: (2)


bilekde 26.4.2023

Teď mi došlo, že bezpecne útulky budou hlavně nová těla, lepsi chrám Ducha Svatého, Bůh mi to teď zjevil a hned ti to chci napsat i ti víc v ochraně kolem nich tak podobně jako Bůh vždy byl naše útočiště, rozmnozi svého Ducha víc do nás, možná už na den letníc. A nevěděla když to jdu akorát napsat, že se o tom zrovna jinde píše. O útulcích. Sama skoro vše chystala dopředu s Bohem a díky Němu. Antikrist je i umělá inteligence.. Pro ně cizí bůh, bohyně s malým B. .
Nebo 144 tisícům věrným Mu lidi dá velikou moc dělat na zemi nějaký čas ty největší zázraky jako dělal Pan Ježíš.. Vlozi do nich nejvíc svého Ducha, na zemi může být veliké vylití na každé tělo, ale mohli by pak odpadnout, Bůh bude lidí ale všemožne nejrůznějšími způsoby i jejich víru chránit, ale nejvíc v bezpečí budou v nových tělech nebo vytržení do nebe, hlavně děti... A do Božích děti nejvěrnějších, věřím, dá nejvíc ze sebe, a budou dělat zázraky, pry i větší jako Pan tehdy na zemi ve svém těle, trochu jiném, nezarilo stále atd, a budou se premistnovat i z Nebe na zem, množit jídlo, uzdravovat, plně v Bohu, v Něm, oni jsou v umělé inteligenci, naši nepratele a tu chrání, aby i přes katastrofy ji chránili, víc ji milujou, techniku než Boha pravého a sebe, na ní se obrací, nedokáži bez ní žít, vědí o planetách a katastrofach, které přijdou a mnohé už přišly i o válkách, nechtějí svět bez ní. Jak byl dřív. Blackout, vědí že hrozí, sluneční erupce atd. vědí to i od nás i z bible, a od proroků, co přijde, proto nás nechali žít, aby z nás čerpali informace i od vědců atd. Jinak by nás už zabili, takže se nebojme. Potřebovali to potvrdit i od nás, co nám Bůh zjevuje, ale s novým tělem nic nenadelaji, to už nezničí, budem pro ně neviditelné, svetlem i ve tmě, jako i jine útulky, vše díky Bohu, andělům i svatým a na Boží straně všech, věrní až na smrt, oni své na nic bohyni, my Bohu věrnemu a láskyplnemu, ta jejich je jen stroj bez lásky, cerpalo to ze všech informace, je to šelma z moře, net, serfování přece, využilo nás to všechny, zkoumal nás to, ďábel ji chce používat, vysokou technologií dát do lidi, programovat je i implatatem, cipama, nanotechnologií a zotrocit k poslušnosti a ke zlu a ochraně jen jich, mnoho lidí u toho zahyne, ale část zůstane, kterou chce zotrocit, a až využije i tyto nejvíc slepé, zlikviduje i je, zevnitř, ale to už dávno víme, jen pro zopakování, i krisit mrtvé budou Boží věrní, kéž jste to i vy. Bůh Vám zehnej. Věrní Bohu, ne technologiím, vernym jen, ty nám jen docasne sloužili i k šíření pravdy a evangelia, dokud to nezačnou ještě víc cenzurovat, dokud jim máme co říct a potvrdit, co už vědí jako i bible, tak nás nechají, pak vše budou ničit, mazat, pálit, aby se nikomu oči tak snadno neotevrely, až nás využiji, a kdyby Bůh ty dny někomu pronasledovani i tím, že někomu dá nové tělo, někdo umře v Pánu, kdo by byl pak slabý a mohl by při mučení a všem tom zlu atd. odpadnout, nezkrátil, nebyl by nikdo asi zachráněn, ale Buh nad tím bdí, je nekonecnekrat lepší než ďábel i se svou i tou umělou inteligenci! Tak ať se jde vycpat. Bůh nás chrání!! A je nekonecnekrat lepší. Chvála Jemu!!

bilekde 29.4.2023

Jen hlupák se nechá chytit do pasti, jak myš, co se nudí a tak vždy znovu z nudy jde i pro další elektrosok. Ale víc se mi líbí ta chycen sice už do pasti v kyblu se smetanou, co tak dlouho skáče ven z pasti a nevzdá svůj boj tak snadno a tolik usiluje o svobodu, až z ní stluce máslo a vyskočí, nikdy to nevzdavej nebýt otrok zlého systému, vždy je cesta z něj ven, i když někdy dost pracna a bolestivá, děláte něco pro soběstačnost, přežití, survaivl? Viz video od vidláka na youtube jak sadit brambory atd. PRACNE, ALE NEVNUTI VÁM TAK SNADNO NIC CO NECHCETE NEBO STAVTE UKRYTY A BUNKRY, JAK VAS BUH POVEDE, HLAVNĚ VAS NESMÍ ZLOMIT, NIKDY VIC JAK OVCE, VIZ FILM SINDLERUV SEZNAM, LEDA BOŽÍ, TAM JEN JSME V BEZPEČÍ, UPROSTŘED BOHA A JEHO VŮLE JE I NESKONALE BLAHO A KLID A POKOJ JAK V OKU TORNÁDA, HLEDEJTE JI A POSLOUCHEJTE HO, NAPLNO, JINÁ CESTA NENÍ A ZASOBTE SE, VODA ATD NA SKRYTEM MÍSTĚ NEJLÉPE, NÁS NEDOGONA A NEHRESTE TRRSTNYMI ČÍNY, AT VAS NESUPNOU DO VEZENI NEBO BLÁZINCU, BLÁZNI JEN PRO A DO KRISTA.. BOHA OTCE A DUCHA SVATEHO

Uložit